OnePlus 7 Pro’nun kamerası için sevindirici haber!

Akıllı telefon dünyasında uzun müddettir beklenilen modellerden birisi olan ve geçen hafta tanıtılan OnePlus 7 Pro başta yüksek yenileme suratına sahip ekranı ve açılır kamerası olmak üzere üst düzey bir donanıma mesken sahipliği yapıyor.

Türkiye’de bir unsur imza atarak kutu açılış görüntüsünü sizlerle paylaştımız OnePlus 7 Pro‘nun üçlü art kamera çektiği fotoğraflar ile beğeni kazanmayı başarıyor. Fakat, Galaxy S10 Plus ve Huawei P30 Pro üzere modeller karşısında zorlanıyor.

OnePlus 7 Pro kamera güncellemesi alacak!

OnePlus 7 Pro’yu satın alan kullanıcıların kamera kalitesinin daha uygun olmasını beklediklerine dair geri bildirimlerine şirketten yanıt geldi. OnePlus yetkilisi aygıtın şimdi satışa sunulmadan bir güncelleme aldığını hatırlattı.

Kamera grubunun sıkıntıları daima tahlil ettiğini ve geri bildirimler ışığında kamerayı geliştirdiği belirten OnePlus yetkilisi yaklaşık bir hafta içerisinde kameranın güzelleştirildiği yeni bir güncellemenin daha yayınlanacağını açıkladı.

Bu güncellemenin bilhassa HDR efektini ve NighSpace modunu çok daha âlâ hale getirdiğini belirtiyor. Birebir vakitte kamera ayarlarında da değişikliklere gidildiğini belirten OnePlus yetkili güncelleme sonrasında çekilen fotoğrafların daha yeterli olacağını vurguluyor.

Başa dön tuşu