OnePlus 7 ve 7 Pro tanıtılıyor (Canlı Anlatım)

OnePlus yeni modellerini düzenlediği aktiflikle tüm dünyaya tanıtıyor. OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro bu aktiflikte görücüye çıkıyor. Biz de ShiftDelete.Net olarak bu aktifliği canlı anlatımla sizlerle paylaşıyoruz.

OnePlus etkinliğinde neler yaşandığını merak ediyorsanız, canlı anlatımımızı takip edebilirsiniz.

OnePlus aktifliği canlı anlatım

18:27 – OnePlus 7 Pro, DxOMark’tan 111 puan almayı başarıyor.

18:25 – 3’lü art kamera kurulumuyla gelen telefonda ana kamera haricinde 16 Megapiksel ultra geniş açı kamera ve 8 megapiksellik telefoto lens bulunuyor.

18:23 – Art kamera üzerine konuşuluyor. Ana kamera, 48 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/1.6 diyafram açılığına sahip olacak.

18:19 – OnePlus 7 Pro’nun üretiminin başında olan Zake Zhang, telefonun ön kamerası 16 Megapiksel çözünürlüğünde ve açılır yapıda olacak.

18:18 – Ekranın öteki amiral gemisi modellerinin ekranından 3 kat daha değerli olduğu belirtiliyor. 6.67 inç boyutundaki ekranın tazeleme oranı 90Hz olacak. Bu akıllı telefonlardaki tazeleme suratı ortalamasının üstünde kalıyor.

18:15 – Yeni telefonun dizaynından bahsediliyor. Söylenenlere nazaran yeni akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy S10 modellerinde olduğu üzere kenarsız dizayna sahip olacak.

18:09 – Kiang, yeni akıllı telefon modelinin, yılın en düzgün telefonu olacağını sav ediyor.

18:07 – Şirket, sloganının ve misyonunun “En yeterli teknoloji paylaşmak” olduğunu açıkladı. Ve OnePlus’ın en âlâ 5 akıllı telefon markalarından biri olduğu belirtildi.

18:00 – OnePlus CMO’su Kyle Kiang sahneye çıktı.

Başa dön tuşu