Oyuncu sevindiren Lenovo dizüstü bilgisayar fırsatı!

Amazon, oyuncaktan elektroniğe, modadan mutfağa birçok kategoride binlerce esere konut sahipliği yaparken teknolojik eserlerde uyguladığı indirimler ile dayanılmaz fırsatlar sunuyor. Bunlardan birisi de, Lenovo Legion Y530 oyuncu dizüstü bilgisayar oldu. Lenovo dizüstü bilgisayar, stoklarda alıcılarını bekliyor.

Dolar kurunda yaşanan artış nedeniyle ülkemizde oyuncu bilgisayarlarının fiyatı oldukça yüksek düzeylere çıkarken, Lenovo‘nun bu modeli 6.000 TL üzere bir bütçeye sahip olanların kesinlikle göz atması gereken eserler ortasında yer alıyor.

Amazon’da Lenovo dizüstü fırsatı: Legion Y530

Intel’in 2.3 GHz suratında çalışabilen ve 4 GHz’e kadar çıkabilen sekizinci kuşak Core i5-8300H işlemcisinden güç alan bilgisayar, 16 GB DDR4 belleğe sahip. Depolama tarafında ise 128 GB SSD + 1 TB HDD sunuluyor. İşletim sisteminin SSD’de olması programların ve bilgisayarın epey süratli açılmasını sağlıyor.

15.6 inç büyüklüğündeki Full HD çözünürlük sunan Y530’da 4 GB belleğe sahip olan GTX 1050 ekran kartı yer alıyor. Bu ekran kartı ile günümüz oyunlarını orta ayarlarda ve hatta kimilerini en üst ayarlarda oynamanız mümkün.

2.3 KG yükündeki bilgisayarın kalınlığı ise 22 mm. Birebir vakitte Y530’ın Core i7-8750 işlemciden ve GTX 1050 Ti ekran kartından güç alan modeli bulunuyor. Aşağıda yer alan linke tıklayarak her iki modelin satın alma sayfasına gidebilirsiniz.

Lenovo Legion Y530’u satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu