OnePlus’ın ilk tablet modelinin tanıtım tarihi belli oldu!

OnePlus 11’in küresel lansmanı 7 Şubat tarihinde yapılacak. Büyük merakla beklenen yeni kuşak amiral gemisi telefon tanıtımda ise yalnız olmayacak. Gelen bilgilere nazaran yeni akıllı telefonun yanında OnePlus’ın birinci tablet modeli de kendisini gösterecek.

OnePlus Pad, 7 Şubat’ta yüzünü gösterecek

OnePlus, yeni tablet modelinin birinci resmi görselini paylaştı. Yeşil rengi ile karşımıza çıkan OnePlus Pad hakkında şimdilik fazla bir ayrıntıya sahip değiliz. Alüminyum alaşım bir gövdeye sahip olan yeni tablet, tutuşu kolaylaştıran kavisli bir çerçeveyi de beraberinde getiriyor.

Tabletin art kısmında merkeze konumlandırılan tek lensli bir kamera görüyoruz. Tıpkı biçimde ön kısımda de tekrar bir özçekim kamerası yer alıyor. Tabletin ince kenar çerçevelerine gömülen ön kamera rastgele bir çıkıntı oluşturmuyor. Tablette az sayıda kamera olması ise tartışılabilir fakat çok az kişi tabletlerini fotoğraf ya da görüntü çekmek için kullanıyor. Bu yüzden tabletin kamera performansı sorun olmayacaktır.

Paylaşılan görsel dışında maalesef yeni tablet modeli hakkında fazla bir bilgiye sahip değiliz. Fakat OnePlus’ın ortaya çıkardığı modellerden yola çıkacak olursak, tablet pazarında da argümanlı olması beklenebilir. Bunun yanı sıra yeni tabletin tasarım manasında da hayli şık göründüğünü söyleyebiliriz.

Yakın vakitte OnePlus’ın birinci tablet modeli hakkında daha fazla ayrıntıya ulaşacağız. OnePlus 11 ile birlikte7 Şubat tarihinde tanıtımı yapılacak olan OnePlus Pad tablet piyasasına değerli bir hareket kazandırabilir. Özellike rekabetçi bir fiyat siyaseti ile OnePlus Pad’in başarıy ulaşabileceğini düşünüyoruz.

OnePlus Pad ile birlikte 7 Şubat tarihinde yapılacak olan aktiflik daha merak uyandırıcı bir hâl aldı. Pekala siz OnePlus Pad hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu