PUBG Mobile Türkiye turnuvası düzenlenecek!

Dünya çapında büyük ses getiren PUBG Mobile turnuvası Oppo R.T.K. Series turnuvası, artık de Türkiye’de gerçekleştirilecek. Daha öncesinde birçok ülkede gerçekleştirilen turnuvanın final maçları Türkiye’de olacak. Türkiye’nin en büyük oyun etkinliklerinden biri olacak turnuvaya öteki ülkelerden de iştirak olacak. İşte PUBG Mobile Türkiye turnuvası hakkında detaylar!

PUBG Mobile Türkiye turnuvası ne vakit?

Turnuvanın final etabına Türkiye, Kazakistan ve Rusya’dan toplam 12 ekip katılacak. Ödül havuzu 50 bin dolar olan turnuvanın 6 ve 7 Temmuz’da düzenlenecek finalleri, Mall of İstanbul’da saat 14:00-19:00 ortasında düzenlenen özel aktiflikle izlenebilecek.

Türkiye’deki bugüne kadar düzenlenmiş en büyük PUBG Mobile aktifliği olacak buluşmaya katılan oyun severleri sürpriz ikramlar beklerken, cosplayer’lar ve oyun dünyasının ünlü yayıncılarıyla da tanışma ve sohbet etme bahtı bulacaklar.

Bu hafta sonu düzenlenecek olan PUBG Mobile turnuvasının ilerleyen vakitlerde devamı getirileceği belirtiliyor. Ağır iştirak gösterilmesi beklenen turnuvanın akabinde Türkiye’de bunun üzere ya da bundan daha büyük etkinlikler düzenlenecek.

Başa dön tuşu