iFixit iPhone kılıfları satmaya başladı

Yaptığı aygıt sökümleri ile sık sık gündeme gelen iFixit kılıf satışına başladı. Şu an için belli iPhone modellerini kapsayan eserler, tekrar cihaz donanımları ile alakalı özel dizaynlar içermekte.

iFixit kılıf satışına başladı

Pek çok modeli modüllerine ayıran, tamir imkanları ve dayanıklılıkları üzerinden puanlama yapan iFixit, makul iPhone modelleri için özel tasarlanmış kılıflar üretmeye başladı. Her iPhone modeli için ayrı ayrı tasarlanan bu kılıflar, birebir vakitte her modelin kendi donanım dizaynını da içermekte.

Yukarıda bulunan fotoğraflarda de görüldüğü üzere, kılıf dizaynları aygıta ilişkin iç donanım dizaynından oluşmakta. Bu haliyle modele oldukça tarz bir görünüş katan tasarım, pek çok kişi tarafından da olumlu yorumlar aldı. Yaptığı işe farklı bir yerden devam etmek isteyen şirketin kılıf pazarına giriş yapması da hayli şaşırtan oldu. Bununla birlikte modellerin müdafaa açısından ne kadar argümanlı olduğu bilinmiyor.

Söz konusu kılıflar iPhone 6’dan itibaren günümüze kadar çıkmış tüm modelleri kapsamakta. Siz yeni kılıf dizaynları hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizaynlar ilginizi çekti mi?

Başa dön tuşu