Redmi K20 kamera detayı doğrulandı

Redmi yeni akıllı telefon modellerini 28 Mayıs günü tanıtmaya hazırlanıyor. K20 ve K20 Pro modellerinin lansmanı 28 Mayıs’ta yapılacak. Bu tarihe kısa mühlet kala telefonlarla ilgili neredeyse tüm bilgiler ortaya çıktı. Son olarak, Redmi K20 kamera ayrıntısı ve Redmi K20 renk seçenekleri ortaya çıkan bir afiş ile netlik kazandı. 

Redmi K20 kamera ayrıntısı ve renk seçenekleri ortaya çıktı

Yakın vakitte şirket tarafından telefonun birinci resmi fotoğrafı paylaşıldı. Ortadan geçen 24 saatin akabinde telefonun afişi de internette uzunluk gösterdi. Redmi K20 kamera ayrıntısı da bu afişte resmen ortaya çıktı. Ayrıyeten telefonun mavi renk seçeneğinin olduğu da bu afiş ile doğrulandı. 

Redmi K20 kamera tarafında bizi son vakitlerin popüleri olan pop-up kamera karşılıyor. Redmi K20 gücünü Snapdragon 730 işlemciden alıyor. Telefonun ardında 48 Megapiksellik ana kameraya yer veriliyor. Ayrıyeten ana kameraya iki kamera daha eşlik ediyor.

Kırmızı ve mavi olmak üzere iki renk seçeneği bulunan telefon, ekrandan parmak izi sensörünü de kullanarak modaya ayak uyduruyor. 

4.000 mAh bataryadan beslenen Redmi K20 fiyatının 377 dolar civarında olacağı söyleniyor.

Redmi K20 Snapdragon 730 ile gelecekken, kestirimler K20 Pro’nun işlemcisinin Snapdragon 855 olacağı tarafında. 

Her iki telefonun en net bilgileri 28 Mayıs günü açıklanacak. 

Başa dön tuşu