Redmibook 14 ilk kez afişte ortaya çıktı

Redmi yeni amiral gemisi model ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. Redmi K20 ve K20 Pro modelleri 28 Mayıs’ta tanıtılacak. Redmi’nin lansman hazırlıkları sürerken, markanın dizüstü bilgisayarı ile de alakalı bir bilgi ortaya çıktı. Redmi dizüstü bilgisayar modelinin sinyallerini verdi. Kestirimlere nazaran Redmibook 14, Redmi K20 ailesiyle birlikte birebir aktiflikte tanıtılacak.

İsmi Redmibook 14 mü olacak?

Redmi bilgisayar ile ilgili afiş Weibo üzerinden yayınlandı. 28 Mayıs gününe işaret eden afişte ‘başka bir sürpriz’ olacağı yazıyor. Şimdi bilgisayarın özellikleri ile ilgili resmi bir bilgi bulunmuyor. Lakin kestirimler yok değil. Bilgisayarda Intel Core i3, i5 ve i7 işlemcilerin kullanılması bekleniyor. Bilgisayarda 4 GB ve 8 GB RAM, 256 GB ve 512 GB depolama alanı seçenekleri bulunuyor. Grafki ünitesi tarafında ise Nvidia GeForce MX250 olacağı varsayım ediliyor.

Yayınlanan afişte sadece dizüstü bilgisayarı yandan görüyoruz. İsmi bile aşikâr olmayan bilgisayar için tahminler Redmibook 14 tarafında ağırlaşıyor.

Redmi dizüstü bilgisayar için çok fazla beklememize gerek yok. K20 ve K20 Pro modelleriyle birlikte dizüstü bilgisayarın üzerindeki sis perdesi de aralanacak. Tüm özellikler böylece netlik kazanacak.

Başa dön tuşu