Redmi’nin yeni amiral gemisi tekrardan ortaya çıktı!

Redmi’nin Snapdragon 855 işlemciden gücünü alan, yeni bir amiral gemisi modeli üzerinde çalıştığı uzun müddettir biliniyor. Pek çok küçük sızıntı ile gündeme gelen model, yeni bir fotoğrafta tekrardan ortaya çıktı. Redmi amiral gemisi modeli, görüntülendiği fotoğrafta kimi küçük detayları da sunmayı başarıyor. Yeni gelişmelere daima birlikte göz atalım!

Redmi amiral gemisi modeli tekrardan ortaya çıktı!

Daha evvelden ortaya çıkan sızıntılarda Redmi X yahut Redmi K20 Pro olarak geçen yeni amiral gemisi modeli, Redmi’nin en üst teknik özelliklere sahip modeli olacak. Açılır kamerası ile de dikkatleri çeken modelin yeni bir imgesi, tekrardan ortaya çıktı.

Xiaomi Kurucusu Lin Bin ve mali işler sorumlusunun bulunduğu fotoğrafta, birlikte selfie çektikleri modelin Redmi’nin yeni amiral gemisi olduğu belirtiliyor. Açılır kameraya sahip model, mavi renk kasaya sahip. Bu durumda yeni modelin pek çok renk seçeneğine sahip olacağını söyleyebiliriz.

Redmi amiral gemisi özellikleri nasıl?

6.39 inç Full HD Plus çözünürlüğünde AMOLED bir ekran ile kullanıcılara sunulması beklenen aygıtın ekran tasarımı konusunda çentiksiz bir ekran ve pop-up bir ön kamera sistemi beklense de şimdi net bilgiler yok. Ayrıyeten 27W süratli şarj takviyesine sahip 4000 mAh bataryadan güç alması da beklenenler ortasında.

Son olarak, yeni amiral gemisi birçok aygıtta olduğu üzere ekran üzerinde parmak izi okuyucu ile gelmesi bekleniyor. Aygıt hem donanım hem de tasarım özellikleriyle uygun fiyatlı amiral gemisi aygıtlar ortasında ön plana çıkacak üzere duruyor.

Başa dön tuşu