Samsung Galaxy A34 ve Galaxy A54’ün tasarımı ortaya çıktı

Samsung ilerleyen günlerde 2023 yılının merakla beklenen Android amiral gemisi modellerini barındıracak Galaxy S23 serisini tanıtacak. Teknoloji devi buna ek olarak orta segmentte yer alacak Galaxy A34 5G ve Galaxy A54 5G modellerini de yakın vakitte pazara sürecek. Bu iki telefonun tasarım görselleri ortaya çıktı. Pekala, Galaxy A34 ve Galaxy A54 tasarımı nasıl? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy A34 5G ve Galaxy A54 5G tasarım görüntüleri

Samsung Galaxy A34 5G ve Galaxy A54 5G modellerinin dizaynını gösteren görseller ortaya çıktı. Bu imajlarda modellerin sırf ön panelleri yer alıyor. Sızdırılan görsellere nazaran Galaxy A34 modelinin ön panelinde Infinity-U, Galaxy A54 modelinde ise Infinity-O çentiği yer alıyor.

Paylaşılan görsellerde akıllı telefonların art panelleri yer almasa da Galaxy A34 ve Galaxy A54 dizaynının Galaxy S22 Ultra modeliyle benzerlik göstereceği kestirim ediliyor. Bu bağlamda her iki aygıtın da art tarafında birbirinden bağımsız formda üçlü kamera konseyimi bulunacak.

Tasarım görselleri dışında teknik özellikler için Galaxy A54 modelinde 5,4 inç büyüklüğünde ve 120 Hz yenileme suratında AMOLED ekran kullanılacağı biliniyor. Aygıtın ön kamerası ise 32 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. Akıllı telefonun tanıtımının 18 Ocak tarihinde yapılacağı ise Samsung tarafından daha evvel açıklandı.

Galaxy A34 modelinde ise 6,5 inç büyüklüğünde ve 90 Hz tazeleme suratında FullHD Plus AMOLED ekran yer alacak. Aygıtın ön kamerası ise 13 Megapiksel olacak. Ek olarak 25W süratli şarjla desteklenen 5.000 mAh bataryaya sahip olacak. Samsung’un bu modeli de tekrar 2023 yılının birinci çeyreğinde pazara çıkacak.

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy A54 ve Galaxy A34 modellerinin dizaynlarını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Başa dön tuşu