Samsung Galaxy A70 güncelleme aldı

Samsung A Serisi ailesinin en yeni üyelerinden biri olan Galaxy A70 birinci güncellemesini aldı. Galaxy A70 güncelleme haberiyle gündeme geldi. Yayınlanan güncellemeyle birlikte kimi performans iyileştirmeleri yapıldı.

Galaxy A70 güncelleme için birinci adres Hindistan

Toplamda 376 MB büyüklüğünde olan A705GMDDU1ASE4 isimli güncelleme ile kamera, parmak izi ve kararlılıkla ilgili yenilikler kullanıcılara sunuldu. Galaxy A70 güncelleme ile birlikte güvenlik düzeltmeleri de yapıldı. Kamera tarafına yeni bir görüntü modu eklendi. Tıpkı vakitte genel kalite güzelleştirmesi de yapıldı. Parmak izi sensörünün yazılımı da daha uygun bir okuma için elden geçirildi. Güncelleme birinci olarak Hindistan’da yayınlandı. Önümüzdeki haftalarda öbür ülkeler için de yayınlanacağı söyleniyor.

Galaxy A70 özellikleri 

6.7 inçlik Üstün AMOLED ekranı 1080 x 2400 piksel çözünürlük ve 393 ppi yoğunluk pahası sunan Galaxy A70, Samsung’un yeni Infiniti-U tasarım lisanıyla karşımıza çıkıyor. Gücünü Snapdragon 675’ten alan akıllı telefonun grafik ünitesi tarafında ise Adreno 612 yer alıyor. 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleri bulunan Galaxy A70, 128 GB depolama alanına sahip. Fakat, telefonda yer alan microSD kart girişi sayesinde hafıza harici olarak 512 GB’ye kadar çıkarılabiliyor.

Önde ve geride 32 MP çözünürlüğünde kameranın yer aldığı A70’in ardında ek iki kamere daha bulunuyor. Öteki iki kameradan biri 8 MP ve ultra geniş açılı. 5 MP’lik üçüncü kamera ise derinlik algılama yeteneğine sahip.

Kutudan 4.500 mAh bataryayla çıkan telefonun 25 W süratli şarj dayanağı bulunuyor.

Başa dön tuşu