Samsung Galaxy Note 10 için ilginç iddia!

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 10, yeni yayınlanan bir rapora nazaran kullanıcıların gereksinim duyduğu bir özelliği barındırmayacak.

:: https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/samsung-galaxy-note-10-hakkinda-bilinen-her-sey/

Samsung Galaxy Note 10 modelinde kulaklık girişi olmayacak

Note 10 için daha evvel de rapor yayınlayan Ice Universe’e göre Galaxy Note 10 evvelki modeller üzere fizikî düğmeleri barındıracak. Aynı rapora nazaran Samsung, fizikî yapısını test için gönderdiği fakat bu tasarım testlerinin başarısız olduğu söyleniyor.

Paylaşılan öbür bilgi ise fizikî tasarım testlerinin başarısız olmasıyla bir arada yeni Note modelinde 3.5 mm kulaklık girişi bulunmayacak. Galaxy Note 10 fizikî düğmelerle birlikte gelirken, kulaklık girişinden vazgeçip son versiyonu tekrar test edilecek. Kulaklık girişinin olmaması Samsung’un daha geniş ve büyük bir pil eklenebileceği ihtimali artıyor. Yeni Galaxy Note 10 ailesinin kamera dizaynında da bir değişiklik bekleniyor. Huawei P30 Pro ve iPhone X modellerinde olduğu üzere telefonun gerideki kamera tertibi yatay değil de dikey olarak konumlanacak. Kameranın 5x optik yakınlaştırma özelliği olması bekleniyor.

Son bilgilere nazaran şimdi resmi bir açıklama olmasa da Samsung Galaxy Note 10’un Ağustos ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Başa dön tuşu