İşte EMUI 9.1’in test edilebildiği Huawei telefonlar!

Huawei P30 modellerinde faal olarak kullanılan EMUI 9.1 arayüzünün daha evvel satışa sunulan 49 model ile buluşturulacağını sizlere duyurmuştuk. Mate 20 serisinde test edilmekte olan EMUI 9.1’i merak edenlere müjdeli haber geldi.

Yeni kullanıcı arayüzünün test edildiği genel beta programına 14 yeni telefon daha eklendi. Bu sayede Mate 20 serinin akabinde Mate 10 serisi bir telefona sahip olanlar ve Honor kullanıcıları da EMUI 9.1 testlerine katılabilir hale geldi.

EMUI 9.1 arayüzünün test edilebildiği Huawei telefonlar!

Tabi, test süreci bu iki telefon serisi ile hudutlu değil. EMUI 9.1 genel beta programına eklenen telefonlar şu halde: Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, Mate RS Porsche Design, P20, P20 Pro, Nova 3, Nova 3i, Maimang 7, Enjoy 9 Plus, Honor 10, Honor V10, Honor Play ve Honor 8X

Test sürecine katılmak isteyenlerin buraya tıklayarak Beta Club uygulamasını telefonuna kurması ve Huawei hesabı ile oturum açması gerekiyor. Daha sonra güncelleme denetimi yapılarak beta sürümü yüklenebilir.

Bu 14 akıllı telefon modelinden rastgele birine sahip olan kullanıcılar test sürümüne şu andan itibaren Çin’de ulaşabiliyorlar. Lakin, öbür ülkelerde yaşayan kullanıcılara test sürümünün ulaşması birkaç gün sürecek.

Huawei, Beta sürümünün yükleneceği 6 GB boş alan olmasını tavsiye ediyor.

Başa dön tuşu