Samsung Galaxy Note 10 konsept tasarımı karşınızda

Samsung’un Ağustos ayında tanıtması beklenilen yeni Note modelleri, pek çok kişi tarafından heyecanla beklenmekte. Note 10 ve Note 10 Pro olarak isimlendirilmesi beklenen modeller, Samsung’un Note serisine yön vereceği yeni modelleri olacak. Samsung Galaxy Note 10 konsept tasarımı ile karşınızda!

Samsung Galaxy Note 10 konsept tasarımı ile karşınızda!

Güvenilir sızıntıları ile tanınan Ice Universe, Galaxy Note 10 Pro modelinin daha evvelden sızdırılan dizaynlarını ve ayrıntılarını göz önünde bulundurarak modele ilişkin bir konsept tasarladı. Ortaya çıkan dizayna göz attığımızda, yeni modelin pek çok kişi tarafından olumlu yorumlar alacağını söyleyebiliriz.

Ice Universe tarafından paylaşılan konsept tasarım, yeni modelde ön kameranın ekran içinde ortalanmış bir biçimde konumlandırılacağını gösteriyor. Galaxy S10 serisindeki kimi modellerin tersine bu seride muhtemelen ön tarafta tek bir kamera ile karşılaşacağız. Estetik duruşu göz önüne aldığımızda bu dizaynın daha etkileyici olduğunu söyleyebiliriz.

Bununla birlikte çerçevelerin gayet ince bir formda ayarlandığı modelde, parmak izi okuyucusu da kuvvetle olası ekran içinde konumlandırılacaktır. Ayrıyeten telefonun sol tarafında da ses kontrol tuşları ile güç tuşu bulunmakta. Bu noktada evvelki Note modeline nazaran tuş konumlandırmalarında değişiklik bulunduğunu da söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu