Samsung Galaxy S10 Plus kamera güncellemesi aldı

Samsung’un tasarım açısından yenilikçi ve epeyce beğenilen S10 serisi güncellemelerle kendini geliştirmeye devam ediyor. Bugün gelen bilgilere nazaran Galaxy S10 Plus kamera güncellemesi dağıtılmaya başladı.

Samsung Galaxy S10 Plus kamera güncellemesi aldı!

Samsung Galaxy S10 Plus Gece Modu furyasına epey geç kalsa da kullanıcıların ağır talebi üzerine değerli güncellemeyi yayınladı. Dün gece saatlerinde yayınlanan yeni güncelleme ile gece çektiğiniz fotoğrafları aydınlatmak için uzun pozlama çekimler üretebilen Gece Modu artık aygıtlarınızda olacak.

G975USQU2ASF6 seri numaralı yeni güncelleme 1 Haziran 2019 tarihli güvenlik paketini de beraberinde getiriyor. Ayrıyeten yeni güncelleme ile kameranızı direkt olarak QR tarayıcısı olarak kullanabileceksiniz. Ortadaki Bixby ve Google Lens duvarı kalkıyor.

Samsung biraz geç kalsa da bu güncelleme ile Google ve Huawei aygıtlardaki Gece Modu özelliğini yakalamayı planlıyor hatta argümanlara nazaran daha düzgün bir sonuç elde edecek.

Güncelleme ABD’den bölgesel olarak dağıtılmaya başlandı. Cihazlarınıza yavaş yavaş gelecektir. Birebir güncellemenin en kısa müddette Galaxy S10 ve S10e’ye de gelmesi bekleniyor. Bugünlerde Samsung atak adımlarla ilerlemeyi planlıyor üzere gözüküyor. Galaxy Note 10 lansman tarihinin dün gece açıklanması ile birlikte Galaxy Fold için de yeni haberler bekleniyor.

Başa dön tuşu