SDN Ekibiyle, sürpriz hediyeli PUBG turnuvası!

18 Haziran Salı günü, saat 18:00’da, Lenovo Game On etkinliğinde okurlarımızla buluşuyoruz. Vodafone Park içerisinde 1000 m2’lik bir alanda gerçekleştirilecek olan aktiflikte ShiftDelete.Net ekibi olarak okurlarla buluşuyoruz. Sürpriz armağanların olacağı buluşmada tıpkı vakitte SDN ekibi ve okurlar ortasında kıyasıya rekabetin yaşanacağı PUBG turnuvası da düzenlenecek. Katılımcılar Hakkı Alkan ve Tolga Cem Küçükyılmaz‘ın da ortalarında olduğu SDN grubu ile PUBG’de karşı karşıya gelecek.

SDN takımı ile PUBG Turnuvası için adres: Lenovo Game On

Game On etkinliğinde SDN ekibi olarak okurlarla buluşuyoruz. Dolu dolu teknoloji sohbeti yapacağımız buluşmada ayrıyeten bir de PUBG turnuvası düzenliyoruz. Bu turnuvanın kazananlarına mouse, kulaklık ve mousepad üzere oyuncuların en çok muhtaçlığı olan ekipmanlar da hediye edilecek.

Yemek, çay ve kahve ikramlarının olacağı turnuvanın detayları ise şu biçimde:

Katılımcılar ekiplere ayrılıp PUBG oynayacak. Kazanan ekipler bir sonraki çeşitte birbiriyle karşılaşacak. En sona kalan ekip ise mouse, kulaklık ve mousepad sahibi olacak.

Game On müddetince iştirakçiler bilgisayar, konsol, yarış simülatörü ve AR aygıtlarıyla keyifli bir gün geçirecek. 

ShiftDelete.Net takımıyla teknoloji dolu bir gün geçirmek isteyen herkesi 18 Haziran günü Vodafone Park’a bekliyoruz. İştirak gerçekleştirmek için aşağıdaki formu doldurmanız kâfi.

Görüşmek üzere…

Yükleniyor…

Başa dön tuşu