Steam İndirimleri Ne Zaman? (2024)

Oyun fiyatlarının artması nedeniyle pek çok oyuncu, Steam indirimleri ne zaman sorusunun yanıtını merak ediyor. Hazırladığımız yazıda popüler dijital oyun mağazası tarafından 2024 yılında düzenleyeceği kampanyaları açıkladık. Rehberimize göz atabilir ve indirimlerin hangi tarihlerde olacağını öğrenebilirsiniz.

Her yıl bünyesine binlerce oyuncu daha katan Steam, dünya genelinde milyonlarca oyuncunun tercih ettiği dijital oyun mağazasıdır. Valve, Steam mağazasında pek çok kampanya düzenliyor. Bu kampanyalar kapsamında çok sayıda video oyununun fiyatı düşüyor.

2024 Yılında Steam İndirimleri Ne Zaman Başlayıp Bitiyor?

  • Kapitalizm ve Ekonomi Festivali: 8-15 Ocak
  • Korsanlar vs. Ninjalar Festivali: 22-29 Ocak
  • Next Fest: 5-12 Şubat
  • Remote Play Together: 12-19 Şubat
  • Dinozorlar vs. Robotlar Festivali: 26 Şubat – 4 Mart
  • İlkbahar İndirimi: 14-21 Mart
  • Deste Oluşturma Festivali: 25 Mart – 1 Nisan
Steam Oyunlarına Türkçe Yama Yüklemek Ban Sebebi mi?
OYUN

Steam Oyunlarına Türkçe Yama Yüklemek Ban Sebebi mi?

PC oyunculuğunun vazgeçilmez özelliklerinden birisi de hiç şüphesiz yamalar ve modlardır. Öyle ki bunların da en işlevsel ve faydalı olanları hiç şüphesiz ki Türkçe yamalardır.

Dünya çapında oldukça büyük bir popülerliğe sahip olan dijital oyun mağazası Steam’de her yıl çeşitli kampanyalar gerçekleşiyor. Bu kampanyalar sayesinde oyuncular, oyunları daha uygun fiyat karşılığında satın alabiliyor.

2024 yılına aylar kala oyuncuların büyük bir kısmı, yeni kampanyaların hangi tarihte düzenleneceğini merak ediyordu. Valve, Steam sayfası üzerinden bu yıla ait indirim takvini paylaştı. Böylelikle oyunların fiyatlarının düştüğü kampanyaların ne zaman düzenleneceği belli oldu. 

Video oyun sektörünün en önemli şirketleri arasında yer alan Valve’in paylaştığı takvime göre 8-15 Ocak tarihleri arasında Kapitalizm ve Ekonomi Festivali düzenlenecek. Kış İndirimi takvimde yer almıyor fakat 21 Aralık – 4 Ocak 2024 tarihlerinde yapılması bekleniyor.

Steam İndirme Hızı Artırma Nasıl Yapılır?
NASIL YAPILIR

Steam İndirme Hızı Artırma Nasıl Yapılır?

Steam üzerinden yeni bir oyun indirmek isteyen pek çok oyuncu, Steam indirme hızı artırma yöntemleri neler sorusunun yanıtını merak ediyor.

Korsanlar vs. Ninjalar Festivali 22-29 Ocak tarihleri arasında yapılacak. Next Fest ise 2024 yılında 5-12 Şubat tarihlerinde düzenlenecek. Remote Play Together 12 Şubat tarihinde başlayacak ve 19 Şubat tarihinde sona erecek.

Dinozorlar vs. Robotlar Festivali 26 Şubat – 4 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. 14 Mart tarihinde başlayıp 21 Mart tarihine kadar devam edecek olan İlkbahar İndirimi’nin büyük indirimlerin gerçekleştiği kampanyalardan biri olduğunu belirtmek gerekiyor. 

Steam

Steam

Steam, Valve firması tarafından geliştirilen popüler dijital oyun satın alma ve oyun platformudur.

İndir

Bu yazıda Steam indirimleri ne zaman başlıyor ve bitiyor sorularını yanıtladık. Rehberimize göz atabilir ve popüler dijital oyun mağazasında kampanyaların hangi tarihlerde düzenleneceğini öğrenebilirsiniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu