TikTok için büyük güncelleme geldi!

TikTok özellikleri ortasına bir yenisi daha ekleniyor. TikTok güncelleme ile birlikte siber zorbalığa odaklanıyor. Yorum filtreleme özelliği sayesinde kullanıcılar neler yapabiliyor? İşte yeni özelliğin detayları…

TikTok güncelleme detayları!

TikTok güncelleme ile birlikte siber zorbalığın önüne geçmek isteniyor. Yeni bilhassa kullanıcılar, yorumlarda filtrelemek istedikleri sözleri kendileri belirleyebiliyor. Kendi listesini çıkarabilen kullanıcılar bu sayede istedikleri yorumları filtrelemiş oluyor.

TikTok güncelleme yaptığınız vakit aktifleşecek olan güvenlik özelliği sayesinde hesabı daha inançlı bir biçimde yönetmek mümkün.

“TikTok kullanıcıları hesaplarını daha akıllı ve inançlı bir biçimde yönetebilmek için yeni oluşturduğumuz güvenlik özelliğiyle istedikleri anahtar sözleri filtreleyebiliyor. Hesabınızı kimin takip edeceğine karar verebilir, dilerseniz büsbütün saklı hesap haline de getirebilirsiniz” açıklamasını yapan TikTok yetkilileri; “Filtrenen Yorumlar” özelliğiyle, kullanıcılara kendi TikTok hesapları üzerinde daha çok denetim hakkı tanıyor.

Yorum filtreleme özelliğine istenildiği kadar söz eklenebiliyor. Lakin bunun için 30 karakter hududu mevcut. İstenildiği durumda söz listesinde kolaylıkla değişiklik yapılabiliyor. Yorum filtreleme özelliğine erişe bilmek için “Gizlilik Ayarları” kısmına girmek gerekiyor.

TikTok güvenlik seçeneği içinde kullanıcılar hesaplarını kapalı hale getirebiliyor. Ayı vakitte takipçi isteklerini onaylayabiliyor. Ayrıyeten TikTok sonlu görüntüleme modu, uygulama içi raporlama ve filtreleme üzere muhafazalar sağlayabiliyor. Kullanıcılar, uygulamanın hakikat kullanımı ve uygunsuz paylaşımlar için Kullanım Kaideleri kısmını inceleyebilir.

TikTok iOS ve TikTok Android uygulamalarını, uygulama marketlerinde bulmak mümkün.

Başa dön tuşu