TikTok Jeton Alma Nasıl Yapılır? – 2023

TikTok, jeton alma işlemiyle beraber sosyal medya kullanıcılarının içerik üreticilerine destek olabilmesini sağlıyor. Popüler sosyal medya platformunda jetonlar çok kolay şekilde hesaba yüklenebiliyor ve bu sayede diğer kullanıcılara çeşitli hediyeler gönderilebiliyor.

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan TikTok, canlı yayın başlatan kişilerin yayın esnasında bağış alabilmesini sağlıyor. Bu nedenle TikTok, internet üzerinden para kazanmak isteyenlerin uğrak noktası oluyor. TikTok bağışları jeton aracılığıyla yapılıyor.

Bu nedenle sosyal medya hizmetinde jetonların nasıl alındığı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, TikTok jeton yükleme nasıl yapılır? Bu soruyu yanıtlamadan önce jetonun tam olarak ne işe yaradığını açıklayalım.

TikTok Jeton Nedir?

Her platformda olduğu gibi bağışların yapılabilmesi için TikTok’ta kendi yöntemini geliştirmiş ve TikTok yayıncılarına jeton bağışlayarak para kazandırmaktadır. TikTok jeton, platform üzerinde bin takipçisi olan ve canlı yayın yapmak isteyen kişiler için hazırlanan bir bağış yöntemidir.

Gerçek para ile satın alınan jetonlar aracılığıyla uygulama içerisinden diğer kullanıcılara hediyeler gönderilebiliyor. Her platformda olduğu gibi jetonların belirli bir yüzdesine TikTok’ta ortaktır. Yani alınan bağışların bir kısmını kesinti olarak alır. Peki, TikTok’ta jeton nasıl alınır?

TikTok Jeton Alma Adımları

 • İlk olarak TikTok uygulamasını cihazınızda açın.
 • Daha sonra hesabınıza giriş yapın.
 • Herhangi bir canlı yayını açın.
 • Açılan canlı yayında hediye kutucuğu seçeneğine gelin.
 • TikTok jetonlar karşınıza çıkacaktır.
 • Satın almak istediğiniz jetonu seçin.
 • Yükle seçeneğini seçin.
 • Ödemenizi gerçekleştirin.
 • İşlem tamamlanmış olacaktır.

Bilgisayardan TikTok Jeton Yükleme Nasıl Yapılır? 

 • TikTok hesabınıza giriş yapın.
 • TikTok jeton satın alma sayfasına gidin.
 • TikTok jetonlar karşınıza çıkacaktır.
 • Satın almak istediğiniz jetonu seçin.
 • “Şimdi Satın Al” butonuna tıklayın.
 • Ödemenizi gerçekleştirin.
 • İşlem tamamlanmış olacaktır.
TikTok Fenomeni Olmak için Neler Yapılmalı?
SOSYAL MEDYA

TikTok Fenomeni Olmak için Neler Yapılmalı?

TikTok fenomeni nasıl olunur? TikTok fenomeni ne kadar kazanır? Son dönemlerde oldukça büyük bir popülerliğe sahip olan sosyal medya platformunda ünlü olmak için neler yapılması gerektiğini ve fenomenlerin ne kadar para kazandığını merak ediyorsanız hazırladığımız rehberi inceleyebilirsiniz.

TikTok Jeton Fiyatları Ne Kadar?

Jeton  Fiyat
70 21,79 TL
350 109 TL
700 218 TL
1400 436 TL
3500 1.090 TL
7000 2.180 TL
17500 5.450 TL

TikTok’ta 30 jeton fiyatı ise 9,35 TL’dir. Her defasında en fazla 2.5 milyon jeton alınabilir. Kullanıcıların sevdikleri yayıncılara karşı bağışladıkları jetonları istediğiniz kadar satın alabilir ve bağışlayabilirsiniz. TikTok yaptığınız bağışlardan belirli bir ücret komisyon alarak ücreti yayıncıya kesilmiş şekilde aktarır.

Filigransız TikTok Video İndirme Yöntemleri
SOSYAL MEDYA

Filigransız TikTok Video İndirme Yöntemleri

Eğlenceli videolara ev sahipliği yapan sosyal medya platformunu kullanan pek çok kişi, filigransız TikTok video indirme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyor.

TikTok Jeton Alamıyorum, Çözümü Nedir?

Öncelikle popüler sosyal medya platformu TikTok’ta jeton yükleme işlemi için 18 yaş altında olmamanız gerekiyor. Eğer 18 yaş altındaysanız TikTok’ta jeton satın alamaz ve bağış yapamazsınız. Dolayısıyla bu sebepten ötürü hata ile karşılaşıyor olabilirsiniz.

Kullanıcıların kimileri jeton satın alırken problem yaşamaz ancak kimileri problem yaşamaktadır. Bu durumda ödeme yöntemlerine göz atmanız gerekir. Yani kredi kartı limiti, mobil ödeme limitine göz atabilir ve TikTok kural ihlali yapıp yapmadığınızı inceleyebilirsiniz.

TikTok APK

TikTok APK

TikTok APK, eğlenceli şarkıların, videoların paylaşıldığı sosyal medya uygulaması. TikTok videoları izlerken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

İndir

Bu içeriğimizde TikTok jeton satın alma işlemi nasıl gerçekleştirilir dahil olmak üzere bazı sorulara cevap verdik. Rehberimizde yer alan adımları uygulayarak TikTok jeton yükleme sürecini kolayca tamamlayabilir ve istediğiniz içerik üreticilerine destek olabilirsiniz.

Başa dön tuşu