Oppo Reno’nun iki farklı versiyonu daha geliyor

Reno piyasaya sürüldüğünden bu yana hem tasarımı hem de donanımıyla hayli konuşulan bir aygıt oldu. Yeni bilgilere nazaran, Oppo Reno iki farklı renk seçeneği daha sunacak.

Oppo Reno iki farklı renk seçeneği daha sunacak!

Cihaz birinci olarak Ocean Green yani yeşil, Nebule Purple yani mor ve Pink Mist renkleri ile kullanıcılara sunuldu. Artık renk paleti daha da çeşitleniyor. Artık aygıt Şeftali Portakalı olarak isimlendirebileceğimiz Peach Orange ve özel dizaynlarla kaplı koyu lacivert Inspiration Edition ile de kullanıcılara sunulacak.

Yeni renkleri alacak Oppo Reno modeli arkasında iki kamera bulunan versiyondur. Hatırlatmak gerekirse, bu versiyon Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisi tarafından desteklenmektedir ve 6 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile birlikte kullanıcılara sunuldu. Telefon tıpkı vakitte VOOC 3.0 süratli şarj dayanağı ve Android Pie tabanlı en son ColorOS 6 ile birlikte geliyor.

Peach Orange olarak isimlendirilen renk cihazın standart kutusu ile birlikte gelecek. Lakin, Inspiration Edition telefonun kasasına misal kimi dizaynlarla kaplı, koyu lacivert bir kutu ile satışa çıkacak.

Ön siparişler 6 Haziran‘da açılıyor ve iki rengin de ortalama 430 dolar ve 480 dolar ortasında bir fiyat etiketi ile gelmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu