Tor Browser Android tam sürümü yayınlandı

Tor Browser Android sürümü, yaklaşık 8 aydır süren alfa sürecinin akabinde nihayet tam sürüm olarak yayınlandı. Tor protokollerini bağımsız bir formda tarayıcıya entegre edildiği Tor Browser, artık Android aygıtlarda tam sürüm olarak kullanılabilecek.

Tor Browser Android tam sürümü ile neler sunuyor?

Tor Browser Android’de çalışabilmesi için Orbot isimli bir uygulamaya daha gereksinim duyuyordu. Ama artık bu uygulamaya gerek kalmadan Tor Browser tek başına rahatça kullanılabilecek.

Alfa sürecinde birçok kullanıcıdan geri dönüş alan Tor Browser Mobil, alfa sürümüne nazaran artık daha başarılı ve stabil bir halde çalışıyor. Şimdilik rastgele bir açık ya da sorun gözükmüyor.

Ayrıca mobildeki Tor Browser’ın başka platformlardaki Tor tarayıcılarla senkronize bir biçimde çalışabildiğini de belirtelim.

Eğer ki internette kapalı kalmak ve yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız Tor Browser, sizin için uygun taşınabilir tarayıcılardan biri olabilir. Şayet ki Tor tarayıcısını telefonunuza indirmek isterseniz, Google Play Store’daki pozisyonuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu