Uygun fiyatlı kablosuz oyuncu kulaklığı tanıtıldı!

Birçok farklı eser gamına sahip olan Rapoo, yeni Bluetooth özelliğine sahip oyuncu kulaklığını duyurdu. Kulaklık su geçirmezliği ve dayanıklılığı ile ilgileri üzerine çekiyor.

Rapoo Bluetooth oyuncu kulaklığı tezli geliyor!

Çin menşeili teknoloji firması Rapoo, yeni Bluetooth oyuncu kulaklığı VPRO VM300’ü Hindistan’da duyurdu. Bluetooth kontağını kullanacak yarı kablosuz kulaklık, su ve toza karşı sağlam olacak. Böylelikle spor yaparken kulaklık takan kullanıcılar, şiddetli şartlar altında bile müzik dinleyebilecek.

İnce ve sade bir dizayna sahip olacak kulaklıklar, Bluetooth 4.1 teknolojisini kullanacaklar. Bluetooth 5.0 teknolojisi maliyet farklarından ötürü tercih edilmemiş. Eserde müzik denetimlerini yapabileceğiniz ve arama cevaplayabileceğiniz bir denetim sistemi bulunuyor. Bu sistem üzerinde üç adet tuş barındırıyor.

Mobil oyunculara ve atletlere hitap eden bu kulaklık IP44 sertifikasına sahip. Böylelikle aygıt ter konusundada kullanıcıları memnun edeceğe benziyor. Qualcomm’un APTX çipsetlerini kullanan kulaklıklar, oyuncuları ses konusunda keyifli etmeyi hedefliyor. APTX ayrıyeten ilişki kopmalarına da güçlü. Böylelikle kullanıcılar kesintisiz bir tecrübe yaşayabilecekler.

Çift bataryaya sahip kulaklıklar, 7 saat kesintisiz kullanım süresi ve 240 saat bekleme müddetine sahip olacaklar. Aygıt, üzerindeki süratli şarj teknolojisi sayesinde de süratli bir halde şarj olabilecek.

Cihaz öncelikli olarak Hindistan’da ve Amazon’da piyasaya sürülecek. Akabinde eserin öbür ülke pazarlarına da açılması bekleniyor. Belirlenen Hindistan fiyatı ise 3.000 Hindistan Rupisi. Bu yaklaşık 250 TL yapmakta. Eser siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunulacak.

Siz ne düşünüyorsunuz? Rapoo Bluetooth oyuncu kulaklığı beğendiniz mi? Fiyatı ilginizi çekti mi? Yorumlarda belirtiniz.

Başa dön tuşu