Uygun fiyatlı laptop modelleri İstanbul Bilişim’de!

Masaüstü bilgisayarlar hala varlığını sürdürse de dizüstü bilgisayarlara olan ilgi her geçen gün artıyor. Durum bu türlü olunca yüksek performansa sahip fakat uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlar çok daha fazla öne çıkıyor. Kullanım kolaylığı sunan bu bilgisayarlar İstanbul Bilişim’de uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı bilgisayarlar şu sıralar kendine yeni bir bilgisayar almak isteyen kullanıcıları bekliyor. Asus’tan HP’ye ve Lenovo’ya kadar birçok dizüstü bilgisayar modeli uygun fiyattan satın alınabiliyor.

Şimdi gelin bu modellere yakından bakalım.

Hızlı ve güçlü performans sunan Asus X Serisi!

Asus ailesinin X Serisi modellerinden X540LA-XX1017D dizüstü bilgisayar klasik dizaynıyla karşımıza çıkıyor. Performans ve cümbüş için tasarlanmış bilgisayarda Intel core i3 5005U işlemci kullanılıyor. Bu işlemciden 2.0 Ghz 3MB önbellek performansı sunan eser, 4 GB DDR3L 1600 MHz 8GB’a kadar bellek ile birlikte geliyor. Konut ve genel kullanıcılar için uygun olan bilgisayarda SonicMaster sistemi bulunuyor. Ses performansını kıymetli derecede artıran bu sistem sayesinde bilgisayar derin bas özelliği kazanıyor. Çift çekirdekli işlemciye sahip olan model, kullanıcılara yüksek performansa sahip olma imkanı sunuyor.

Uygun fiyat ve kolay kullanım için HP Pavilion 255 G6 6EC96ES

HP ailesinin bu üyesi aslında profesyonel kullanım için hayli ülkü. Uzun seyahatlerde yanınızda taşıyabileceğiniz HP Pavilion 255 G6 6EC96ES, AMD Core A9425-3.1GHz yüksek performansıyla, Windows 10 işletim sistemiyle kolay kullanım özelliğine sahip. HP Pavilion 255 G6 6EC96ES’ın geniş, dinamik aralıklı HD Web kamerası ile hem aydınlık hem de loş ortamlarda başarılı bir görünüm elde edersiniz.

Güç ve üretkenlik arayanlar için Lenovo ThinkPad E480

Dizüstü bilgisayardan güç ve üretkenlik bekliyorsanız Lenovo ThinkPad E480 20KN005DTX modeline bir bakmanızda yarar var. Kolay taşınabilir olmasıyla öne çıkan bilgisayar iş maksatlı bir kullanım sunuyor. Güvenlik için geliştirilmiş Lenovo ThinkPad E480, profesyonellerin tercihi olmak istiyor.

Kaliteli ve uygun fiyatlarda satışta olan Asus X Serisi X540LA-XX1017D, HP Pavilion 255 G6 6EC96ES, Lenovo ThinkPad E480 20KN005DTX Notebook modelleri alıcılarını bekliyor. Sıraladığımız notebooklar üstün performans, şık tasarım ve uygun fiyatlarıyla ve yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız, İstanbul Bilişim‘deki fırsatlardan yararlanmanızda fayda var.

Başa dön tuşu