Xiaomi 13 serisi globale ne zaman gelecek?

Xiaomi‘nin geçtiğimiz ayın başlarında Çin’de kullanıcıların beğenisine sunduğu Xiaomi 13 serisinin küresele geliş tarihi en çok merak edilen mevzuların ortasında. Şu an için Çinli üreticiden hususla ilgili rastgele bir açıklama gelmese de şirkete yakın kaynaklardan gelen son bilgilere nazaran yeni modeller beklenenden daha erken bir tarihte globalde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Xiaomi 13 serisinin potansiyel küresel tanıtım tarihi

Geçen ay tanıtılan Xiaomi 13 serisinin global versiyonları IMEI data tabanında ortaya çıktı. Kelam konusu görsellere bakıldığında model isimleri Xiaomi 13 ve 13 Pro olarak görülüyor. Bu da aygıtların yakın bir tarihte vitrine çıkacağının en büyük göstergesi. Bu noktada şirkete yakın kaynaklardan Xiaomiui, serinin küresele bu ayın içerisinde geleceğini sav etti.

Bunun dışında şimdi Çin lansmanı gerçekleşmeyen serinin üst seviye özelliklere sahip Xiaomi 13 Ultra modelinin çıkış tarihiyle ilgili net bir ayrıntı yok. Uydu üzerinden ilişki özelliği üzere birçok teknolojiyle kullanıcıların karşısına çıkması beklenen aygıtın, selefi 12S Ultra‘ya benzeri bir tanıtım takvimini izlemesi kuvvetle beklenen.

Xiaomi 13 özellikleri

Başa dön tuşu