Xiaomi Mi Band 4 ön inceleme

Xiaomi Türkiye, düzenlediği aktiflikte Xiaomi Mi 9T ve Xiaomi Mi Band 4 modellerini tanıttı. Pekala Mi Band 4 bizlere neler sunuyor? Karşınızda Xiaomi Mi Band 4 ön inceleme videosu!

3799 TL başlangıç fiyatıyla Türkiye’de satışa sunulacak Xiaomi Mi 9T modeliyle birlikte, merakla beklenen Xiaomi Mi Band 4 modeli de tanıtıldı. 299 TL fiyat etiketine sahip olan Xiaomi Mi Band 4, akıllı saatler kadar yetenekli.

Xiaomi Mi Band 4 ön inceleme

299 TL’ye neredeyse akıllı saat kadar yetenekli olan Xiaomi Mi Band 4 ön inceleme görüntüsüyle sizleri baş başa bırakıyoruz. Görüntünün altında Xiaomi Mi Band 4 özellikleri ve Mi Band 3 ile kıyaslamasını da okuyabilirsiniz. Âlâ seyirler…

Xiaomi Mi Band 4 özellikleri

Mi Band 3 ile Mi Band 4 ortasındaki en büyük fark, renkli ekrana geçiş. Mi Band 3 modelinde siyah – beyaz bir OLED ekrana yer verilirken, yeni akıllı bilekliğin ekranı renkli. Bu sayede daha fazla özelleştirme imkanı sunuluyor.

0.95 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran, 240×120 piksel çözünürlük sunuyor. Bu ekran üzerinde uygulama bildirimleri, SMS’ler ve hatta WhatsApp mesajları bile görüntülenebiliyor. Birebir vakitte telefonun müzik çaları denetim edilebiliyor.

Kalp atış suratı sensörü, adım sayma ve uyku izleme üzere özelliklerin yer aldığı Mi Band 4 bu sayede kullanıcının sıhhat durumunu daima takip ederken, birebir vakitte uyku üzere hususlarda hayat kalitesini artıracak tavsiyeler sunabiliyor.

Akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden eşleşen bileklik, altı eksenli bir sensör ile donatıldı. Bu sayede koşma, bisiklete binme ve hatta yüzme üzere aktiviteler kolaylıkla algılanabiliyor.

Mi Band 3’e kıyasla biraz daha büyük olan ve şarj pimleri art tarafa alınan yeni bileklik, bir evvelki model ile benzeri şekilde 50 metreye kadar suya dayanıklı. 135 mAh kapasiteli batarya sayesinde 20 güne kadar pil süresi sunulabiliyor.

Başa dön tuşu