Xiaomi Mi CC9 ve CC9e özellikleri belli oldu!

Xiaomi CC serisi akıllı telefon ailesi hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. 2 Temmuz tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan telefonun kimi özelliklerini ve kamerası ile çekilen fotoğrafları daha evvel sizlerle paylaşmıştık.

Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e olmak üzere iki modelin tanıtılması bekleniyordu. CC9 Meitu Custom Edition ile bu modellere bir yenisi daha eklenirken, Çinli sertifikasyon kurumu TENAA sayesinde daha fazla ayrıntı gün yüzüne çıktı.

Xiaomi Mi CC9 özellikleri büyük oranda netleşti!

TENAA kayıtlarına geçmeden evvel, M1904F3BT model numarasını taşıyan Mi CC9’un, 48 Megapiksel çözünürlüğünde art ve 32 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera ile geleceğinin Xiaomi tarafından doğrulandığını belirtmek isteriz.

4 GB RAM / 64 GB depolama,  6 GB RAM / 128 GB depolama ve 8 GB RAM / 256 GB depolama olmak üzere aygıtın üç farklı versiyonu olacak. Buna ek olarak 2.2 GHz suratında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemciden güç aldığı görülüyor.

Bu kapsamda telefonun Snadpragon 730’dan güç alacağına (düşük bir ihtimal Snapdragon 710) kesin gözüyle bakılıyor. Telefonun 6.39 inç büyüklüğündeki parmak izi okuyabilen OLED ekranı Full HD+ çözünürlük sunacak.

Boyut dışında Mi CC9e özellikleri tıpkı olabilir!

TENAA’da listelenen M1906F9SC model numaralı Xiaomi telefonun Mi CC9e olduğu düşünülüyor. 6.08 inç büyüklüğünde ekrana ve 3940 mAh kapasiteli bataryaya sahip olduğu belirtilen telefonun öbür özellikleri açıklanmadı.

Başa dön tuşu