Xiaomi Mi CC9e performans testi ortaya çıktı!

Xiaomi CC serisinin tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. 2 Temmuz tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan telefonun kimi özelliklerini ve kamerası ile çekilen fotoğrafları daha evvel sizlerle paylaşmıştık.

İlk etapta Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e olmak üzere iki modelin tanıtılacağı, Çinli sertifikasyon kurumu TENAA tarafından doğrulanmıştı. Bu kere ise Xiaomi Mi CC9e Geekbench performans testinde uzunluk gösterdi.

Xiaomi Mi CC9e performans testi!

Tek çekirdek testinden 1323, çoklu çekirdek testinden 4905 puan alan telefon, 6 GB RAM’e konut sahipliği yapıyor. Android Pie işletim sistemi ile çalışan telefonun, 1.8 GHz suratında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemciden güç aldığı belirtiliyor.

Tek ve çok çekirdek sonuçlarını dikkate alarak Xiaomi Mi CC9e modelinin Snapdragon 710 yahut Snapdragon 632 işlemciden güç aldığını söyleyebiliriz.

Mi CC9e’nin 5.97 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Önde 32 Megapiksel çözünürlüğünde kameranın yer alacağı telefonun gerisinde 48 Megapiksel Sony IMX582 sensörlü ana kameraya, 8 Megapiksel ikinci kamera ve 5 Megapiksel derinlik sensörü eşlik edecek.

Başa dön tuşu