Yeni Surface Pro tasarımı internete düştü

Microsoft, bu yılın sonunda piyasaya sürülmesi beklenen Surface Pro’da yeni bir tasarım üzerinde çalışılıyor. Artık de yeni Surface Pro‘ya ilişkin olduğu sav edilen birtakım patent görselleri internete düştü. Surface Pro 4 modeline nazaran çok büyük değişikliklerle gelmemiş olsa da, birtakım değişiklikler mevcut. Bu değişiklikler, yeni model Surface Pro‘yu bir evvelki modele nazaran ayrıştırabilir nitelikte. İşte 2019 Surface Pro tasarımı!

Yeni Surface Pro tasarımı neler sunuyor?

Yeni jenerasyon Surface Pro’nun ekran çerçevelerinin biraz daha kırpıldığı ve USB Type-C portunun konumlandırıldığı görülüyor. Ayrıyeten yeni Surface Pro tasarım ayrıntılarının Surface Go ile epeyce benzerlik gösterdiği görülüyor. Klavye tasarımı tarafında da daha ince ve şık bir klavye ile karşımıza çıkıyor.

Bir evvelki modellerde olduğu üzere tekrar mıknatıslı bir kasaya sahip olacak olan bilgisayar, tablet modunda da rahatlıkla kullanılabilecek.

Surface Pro, yılın sonunda resmen lanse edilecek. Microsoft’un bunun yanında rastgele bir eser tanıtıp tanıtmayacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen vakitlerde daha fazla bilginin bizlere ulaşmasını bekliyoruz.

Başa dön tuşu