YouTube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır? Youtube MP3 Dönüştürücü

Dünyanın en çok video izleme ve müzik dinleme platformu YouTube, milyonlarca kullanıcıya her geçen gün ulaşmaya devam ediyor. 2005 yılında hayatımıza giren platform gün geçtikçe yüzlerce kategoride içerik paylaşılmasına olanak sağlamıştır. Öyle ki eğitim, spor, müzik, eğlence, tarih, sanat vb. yüzlerce kategoride her gün içerik paylaşılmakta ve izlenmektedir. 

Her gün müzik, podcast, hikaye ve haber dinlediğiniz platformda internetsiz bir ortama giderken ya da arka planda başka işler yaparken video dosyalarını MP3 olarak cihazınıza indirmek isteyebilir ve YouTube’a girmeden keyfini çıkarmak isteyebilirsiniz. Peki YouTube MP3 dönüştürme nasıl yapılır? Hangi programlar Youtube MP3 Dönüştürücü işlevi görür, gelin birlikte bakalım.

YouTube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

 • YouTube’u açın.
 • İstediğiniz videoya tıklayın.
 • Yukarıda bulunan bağlantı linkini kopyalayın.
 • Youtube MP3 Dönüştürücü sitesine gidin.
 • Bulunan butona kopyaladığınız linki yapıştırın.
 • MP3 İndir butonuna tıklayın.
 • “Success” yazınısı gördükten sonra “Download you mp3 file” butonuna tıklayın.
 • İşlem tamamlanmış olacaktır.

YouTube MP3 Dönüştürücü Programları

 • YT Saver Youtube Converter
 • Free YouTube to MP3 Converter
 • Youtube MP3 Çevirici
 • YouTube Music Downloader

YT Saver YouTube Converter

YT Saver Youtube Converter, YouTube başta olmak üzere TikTok, Instagram, Twitter, Facebook, SoundCloud, Vovo ve Bandcamp gibi uygulamalardan video ve dosya dönüştürme imkanı sunuyor. Çeşitli formatlarda, yüksek kalitede video ve ses dosyasını indirme imkanı sunan program, Spotify çalma listelerini indirme olanağı da sağlıyor. 10 binden fazla web sitesini destekliyor. 10’dan fazla dosya biçimi için dönüştürme ve indirme işlemi yapılabiliyor.

YT Saver YouTube Converter

YT Saver YouTube Converter

YT Saver YouTube Converter; YouTube, TikTok gibi birçok platformdan indirme yapmaya yarayan bir programdır.

İndir

Free YouTube to MP3 Converter

Ücretsiz ve oldukça kullanışlı olan program, arayüzü ve kolay kullanımı ile YouTube videolarını kolay bir şekilde MP3’e dönüştürmenize olanak sağlıyor. Ayrıca MP3 dışından birden fazla ses dosyasınıda destekleyen uygulama Türkçe dil desteği de sağlıyor.

Free YouTube to MP3 Converter

Free YouTube to MP3 Converter

Free YouTube to MP3 Converter, ücretsiz YouTube MP3 indirme programı ve YouTube MP3 dönüştürücüdür.

İndir

Youtube MP3 Çevirici

MP4 videolarını hızlı ve pratik bir şekilde MP3 dosyasına çevirmeye yarayan program, ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor. Uygulama üzerinden işlem yapmak çok kolay bir şekilde sağlanıyor. Kopyaladığınız bağlantı linkini ilgili yere yapıştırarak ve çevir butonuna basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube MP3 Çevirici

Youtube MP3 Çevirici

Youtube MP3 Çevirici programını kullanarak YouTube videolarını kolayca bilgisayarınıza MP3 olarak indirebilirsiniz.

İndir

YouTube Music Downloader

YouTube videolarını ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza MP3 olarak indirmek istiyorsanız YouTube Music Downloader programını kullanabilirsiniz. MP3 dönüştürme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz program, deneme sürümü olarak kullanıcılara sunulmakta fakat uygulamayı beğendiğiniz takdirde ücretli sürümünüde satın alabilirsiniz. 

YouTube Music Downloader

YouTube Music Downloader

YouTube Music Downloader, Youtube müzik indirme programı olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir Youtube mp3 dönüştürme programıdır.

İndir

Telefondan YouTube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

 • YouTube uygulamasını cihazınızda açın.
 • Daha sonra istediğiniz video’ya gelin.
 • Paylaş butonuna basın.
 • Bağlantıyı kopyala seçeneğine dokunun.
 • Kopyaladığınız bağlantı ile Youtube MP3 Dönüştürücü sitesine gidin.
 • Kopyaladığınız linki ilgili butona yapıştırın.
 • Bulunan butona kopyaladığınız linki yapıştırın.
 • MP3 İndir butonuna tıklayın.
 • “Success” yazınısı gördükten sonra “Download you mp3 file” butonuna tıklayın.
 • İşlem tamamlanmış olacaktır.

Yukarıdaki işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra YouTube videolarını MP4 boyutundan MP3 boyutuna dönüştürme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

MP3 dönüştürücü hizmetlere dair merak edilen bazı soruları cevaplayacağız.

YouTube MP3 Nasıl Eklenir?

YouTube MP3 eklemek için öncelikle YouTube MP3 Dönüştürücü gibi üçüncü taraf hizmetlerden birini kullanabilirsiniz. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle MP3 dosyası cihazınıza eklenecektir. 

YouTube MP3 Dönüştürücü Ücretli mi?

YouTube MP3 dönüştürücü hizmetlerinin kullanımı genellikle ücretsizdir. Bu sayede herhangi bir ücret ödemeden bir videoyu MP3 formatına dönüştürebilirsiniz. Format dönüştürüldükten sonra MP3 dosyasını cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

MP3 Dönüştürücü Siteleri Güvenli mi?

MP3 dönüştürücü siteleri üçüncü taraf hizmetlerdir. Bu sebepten ötürü tamamına güvenli demek doğru olmaz. Dolayısıyla bu hizmetleri kullanıp kullanmamak tamamen kullanıcıların tercihine kalmıştır.

Ücretsiz Faydalanabileceğiniz En İyi Müzik İndirme Programları
İNTERNET

Ücretsiz Faydalanabileceğiniz En İyi Müzik İndirme Programları

Sevdiğiniz müzikleri internet bağlantısı olmadan da dinleyebilmek istiyorsanız, en iyi müzik indirme programları ile karşınızdayız.

Bu içeriğimizde YouTube videolarını MP3’e dönüştürme işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık. Sizler YouTube videolarını MP3’e dönüştürürken hangi siteleri ya da programlarını kullanıyorsunuz, sizce bu listede hangi programlar olmalıydı? Yorumlarda görüşlerinizi bizler ile paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu