3 arka kameralı Meizu 16Xs tasarımı ortaya çıktı!

Perşembe günü düzenleyeceği aktiflikle birlikte yeni akıllı telefon modelini lanse edecek Meizu’nun, Meizu 16Xs modeline ilişkin kimi kesimlerin imajı internete düştü. Çin’den gelen imajlar iki farklı renkteki art kapak modelini ortaya çıkarıyor.

Meizu 16Xs tasarımı nasıl olacak?

Huawei’in P serisi akıllı telefon modellerine emsal 3’lü kamera kurumuyla gelecek olan telefonun, art tarafının da şık dizayna sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıyeten ortaya çıkan art kapak renklerine bakacak olursak bu telefonun, epeyce dinamik renk seçeneklerine yer vereceğini söyleyebiliriz.

Meizu 16Xs özellikleri nasıl olacak?

Snapdragon 675 işlemcisiyle gelmesi beklenen akıllı telefonun art tarafına 48 megapiksel çözünürlüğünde ve f/1.7 diyafram açıklığında ana kamera ve bunun yanında 2 kamera yer alacak.

Ayrıca bu telefon ile çekilmiş birtakım örnek fotoğraflar da internete düştü. Bu fotoğraflara bakacak olursak telefonun kamera konusunda başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Meizu 16Xs hakkında daha fazla bilgi sahibi değiliz. Daha fazla bilgi öğrenmek için Perşembe günü beklememiz beklememiz gerekecek.

Başa dön tuşu