Android Q alacak Huawei modelleri çoğalıyor

Huawei bir yandan ABD tarafından alınan yasak kararıyla ilgili büyük meselelerle ilgilenirken, bir yandan da model ailesi için elinden geleni yapıyor. Son olarak, Huawei İspanya Twitter hesabından atılan bir tweet ile Android Q alacak aygıtlar listelendi. Huawei Android Q alacak modeller giderek çoğalıyor

Huawei Android Q listesine daha fazla model ekledi

Atılan tweet ile birlikte Huawei Android Q alacak modeller tekrar listelendi. Bu listedeki modellerin sayısında artış olması da dikkatlerden kaçmadı. Bilhassa Huawei Mate 10 ailesinin Android Q güncellemesi alacak olması birçok kişi tarafından sevinçle karşılandı. Ayrıyeten listeye nazaran, Huawei Mate 10, Mate 10 Pro ve Mate 10 Porsche Design modellerinin yanında Huawei Mate 20 lite, Mate 20 RS Porsche Design ve Mate 20 X modelleri de Android Q alacak modeller ortasında listelendi.

Atılan tweet’te İspanyolca olarak “Desteğimiz sizlerle” yazıyor olması da tweet’in bir öbür dikkat çeken ayrıntısı oldu. Bu tweet ile Huawei’nin açıkça müşterilerine olan takviyesini hiçbir vakit bırakmayacağı taahhüt ediliyor.

Başa dön tuşu