ASUS RT-AXE7800 6E WiFi yönlendirici tanıtıldı

En son kablosuz standartlarını destekleyebilen ve meskeninizde yahut işinizde geniş bir kapsama alanı oluşturabilen bir kablosuz yönlendirici arıyorsanız. ASUS’un bu hafta, gelişmiş ağ güvenliği AiProtection Pro ve Instant Guard Sharable Secure VPN ile donatılmış yeni RT-AXE7800 WiFi 6E 6GHz bant üç bantlı WiFi yönlendiricisini piyasaya sürdüğünü bilmek ilginizi çekebilir.

AXE7800 üç bantlı yönlendiricinin başka özellikleri ortasında yükseltilmiş ebeveyn kontrolleri, irtibat toplama, 2.5G İrtibat Noktası ve 1.7 GHz dört çekirdekli 64 bit Broadcom CPU tarafından sağlanan güç var. ASUS AiMesh ile büsbütün uyumlu olan yeni yönlendirici, kullanıcıların kablosuz ağlarını AiMesh uyumlu yönlendiricilerle meskenlerinin her yerinde kolay kolay genişletmelerini sağlıyor.

Asus ExpertCenter PN53 neler sunuyor?

ASUS RT-AXE7800 6E özellikleri

– Ultra-hızlı WiFi 6E Teknolojisi – Büsbütün yeni 6 GHz bant, ağ kapasitesini kıymetli ölçüde artırarak daha yüksek WiFi performansı ve 7800 Mbps’ye varan suratlarla daha kararlı irtibat sunar.
– Daha İnançlı Bir Tarama Tecrübesi – ASUS İnançlı Tarama ile istenmeyen içeriği engelleyin ve arama sonuçlarından uygunsuz içeriği filtreleyerek çocuklarınızı çevrimiçi koruyun.
– Her Yerde Gelişmiş Güvenlik – Trend Micro tarafından desteklenen, ömür uzunluğu fiyatsız AiProtection Pro aboneliği ile mesken ağınızı koruyun. ASUS Instant Guard, konuttan uzaktayken size tek tıkla paylaşılabilir inançlı bir VPN sunar.
– Fiyatsız Ebeveyn Kontrolleri – Çocuklarınızı çevrimiçi ortamda korumak için daha esnek özelleştirmeler.
– AiMesh Takviyeli – ASUS AiMesh uyumlu yönlendiricilerle kablosuz ağınızı genişletin ve tüm meskende güçlü, esnek ve kusursuz WiFi’nin keyfini çıkarın.

Konuyla ilgili Asus tarafından yapılan değerlendirmede şöyle denildi;

“RT-AXE7800 WiFi yönlendiricideki yükseltilmiş ebeveyn denetimleri, dijital ebeveynliği daha esnek ve zahmetsiz hale getirebilir. Çocukların ve ebeveynlerin çevrimiçi aktiflikleri hakkında fikir edinebilir ve güçlü ayarları farklı yaş kümeleri için özelleştirebilir. Ayrıyeten, kullanıcılar tek bir tıklamayla birlikte internet erişimini esnek bir biçimde planlayabilir yahut online vakit verebilir. Trend Micro tarafından desteklenen AiProtection Pro’ya ömür uzunluğu fiyatsız abonelik, aygıtları ve şahsî bilgileri internet tehditlerinden korumak için otomatik, sistemli olarak güncellenen güvenlik imzalarıyla ticari seviyede ağ güvenliği sağlar.”

Kaynak: İndir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu