Babalar için teknolojik hediyeler – Kısayol #35

Kısayol 35. bölüm ile sizlerle birlikteyiz. Bayram tatilinin akabinde HepsiTV’de yayınlanan teknoloji programımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yaz geldi. Havalar ısındı. Geçen iki kısım dışarıda çektiğimiz Kısayol’da bu sefer ofise geri dönüyoruz. Hususumuz Babalar Günü günü ikramı teklifleri.

Geçen hafta bayram tatili yaptığımız Kısayol’da bu hafta yeni konumuzla geri dönüş yapıyoruz. Babalar Günü ikram önerileri ve haftanın dikkat çeken teknoloji haberlerinin yanında kutu açılışları da bu görüntüde sizlerle.

Babalar Günü – Kısayol #35

Her hafta yayınlanan teknoloji programımızda geçen bölümde drone’ların dünyasına giriş yapmıştık. Bu sefer ise her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü ana hususumuz oluyor. Babalar Günü hediyesi nasıl seçilir? Bu özel günü odağımıza koyduğumuz Kısayol 35. kısım sizlerle.

Şimdi isterseniz lafı uzatmadan sizleri yeni kısmımız ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Hem ShiftDelete.Net hem de Hepsiburada’nın toplumsal medya hesaplarından izleyebileceğiniz 35. kısımda Babalar Günü’nü konuşuyoruz. Ayrıyeten programımız boyunca haftanın öne çıkan teknoloji haberlerini de yorumluyoruz. Bunları biliyor muydunuz? Köşemizde bu hafta tekrar teknoloji tarihi mercek altına alıyoruz.

Drone nasıl kullanılır? Sorusunu yanıtladığımız ve drone’ların dünyasına giriş yaptığımız, bir evvelki kısmı kaçırdıysanız, üzülmeyin. Aşağıdaki linkten kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Bu hafta neler konuştuk?

Başa dön tuşu