Samsung Galaxy A10s geliyor! Uygun fiyatlı telefon!

Bu yıl akıllı telefon kesiminde büyük bir değişime imza atan Samsung, baştan aşağı yenilediği Galaxy A serisi ile amiral gemilerinin özelliklerini orta segmente taşıdı. Galaxy A10s modeli ile bu telefonlara bir yenisi daha eklenecek.

Özellikle Galaxy A50 ve A70 modelleri ülkemizde büyük ilgi gören Samsung’un bu yeni telefonu, isminden da anlaşılabileceği üzere uygun fiyatı ile dikkat çekmeyi başaran Galaxy A10 modelinin biraz daha gelişmiş versiyonu olacak.

Samsung Galaxy A10s özellikleri nasıl olacak?

Geçen hafta FCC kayıtlarında ortaya çıkan telefon, WiFi Alliance tarafından sertifikalandırıldı. SM-A107F model numarasına sahip olan akıllı telefon bu sayede ikinci sefer doğrulanırken, şimdi teknik özellikleri netlik kazanmadı.

WiFi sertifikasının verilmesi telefonun kısa mühlet içerisinde tanıtılacağı manasına geliyor. Bugüne kadar ortaya çıkan küçük sızıntıları dikkate alırsak, Galaxy A10 modelinin yüksek batarya kapasitesine ve çift art kameraya sahip hali olacak.

Galaxy A10’u kısaca hatırlamak gerekirse: 6.2 inç büyüklüğündeki ekranı 1520×720 piksel çözünürlük sunan telefon, gücünü 14 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 7884 işlemciden alırken, 2 GB RAM’e konut sahipliği yapıyor.

Başa dön tuşu