Call of Duty: Mobile beta erişime açıldı!

İki ay evvel resmi olarak faaliyete geçirilen Call of Duty: Mobile beta sürümünde Android ve iOS oyuncularına erişimin açıldığını duyuruldu.

Call of Duty: Mobile birinci beta notları

Kapalı beta testinin bu hafta Hindistan’da başladığını ve bölgesel beta testinin Avustralya’da da yakında başlayacağı bilgisi paylaşıldı, fakat Activision önümüzdeki aylarda daha fazla bölgenin betaya erişebileceğine de değindi.

Oyuncuların deneyebileceği beş çok oyunculu mod olacak:

-FreeToPlay
-Frontline
-Team Deadmatch
-Hardpoint
-Domination

Sekiz oyuncuya kadar olan listelenen birinci modun dışında, tüm modlar 10 oyuncuya kadar destekliyor. Ayrıyeten, Call of Duty: Mobile’da Nuketown, Crash, Hijacked, Crossfire, Sandoff, Killhouse ve Firing Range üzere yedi harita mevcut olacak.

Call of Duty Mobile içerisinde oyun serisinden bir çok ikonik karakterler bulunacak. Bunlardan kimileri ise; Alex Mason (Call of Duty: Black Ops), David “Section” Mason (Call of Duty: Black Ops II), Thomas A. Merric (Call of Duty: Ghosts), Simon “Ghost” Riley (Call of Duty: Çağdaş Warfare 2), John “Soap” MacTavish (Call of Duty: Çağdaş Warfare) ve John Price (Call of Duty: Çağdaş Warfare) taşınabilir versiyonda yer alacak.

Activision’a nazaran Call of Duty Mobile’da çok oyunculu maçlardan daha fazlası olacak, lakin önümüzdeki haftalarda oyun hakkında daha fazla bilgi açıklanacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu