Coca-Cola’dan akıllı telefon geliyor! Tasarımı sızdı

Popüler içecek şirketi Coca-Cola, kendi akıllı telefon modeli üzerinde çalışmaya başlamış olabilir. Şirketin, muhakkak pazarlarda sunmayı planladığı yeni akıllı telefonu için görüşmeler gerçekleştirdiği bildirildi. Hatta kimi kaynaklar birinci akıllı telefonun dizaynını sızdırdı.

Coca-Cola markalı akıllı telefon nasıl olacak?

Hindistan’da ortaya çıkan yeni argümanlara nazaran Coca-Cola, kendi aygıtını üretmek için tanınan bir akıllı telefon markasıyla iş birliğine gidiyor. Coca Cola ismiyle geleceği söylenen akıllı telefonun birinci imajları toplumsal medyada viral hale geldi.

Mukul Sharma tarafından paylaşılan ayrıntılara nazaran, üretim ortağının ismi paylaşılmadı. Lakin telefonun tasarımı, Realme’nin orta segment modellerine işaret ediyor. Coca Cola markalı akıllı telefon, art panelinin sağ tarafında büyük bir logoya yer veriyor. Aygıtın, ikili kamera kurulumuna sahip olduğunu görüyoruz.

Coca-Cola markalı birinci akıllı telefonun, şirketin temasına ahenk sağlayacak biçimde geliştirildiği aktarıldı. Yani hem aksesuarları hem de işletim sistemi arayüzü Coca-Cola’nın kırmızısına dikkat çekecek. İştirakin resmi onayının ve aygıt lansmanının bu çeyrekte açıklanması bekleniyor.

Şirketin kendi aygıtının teknik özellikleri meçhul. Lakin iş birliği yapılan firma Realme ise (Realme 10 4G’ye benziyor) orta segmente hitap edeceğini düşünüyoruz. Realme 10 4G, FHD+ 6.4 inç ekrana ve 5000 mAh yer veriyor. Gücünü Helio G99 yonga setinden ve 8GB RAM’den alıyor.

Henüz içecek devi tarafından onaylanmayan bu sızıntı, Hindistan pazarına özel olarak tutuluyor. Savlar, Coca-Cola’nın akıllı telefonunu çeşitli aksesuarlar ile satışa sunabileceğini söylüyor. Yeniden de, resmi açıklama gelene kadar aygıtın yalnızca sızıntı olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Peki sizler bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu