Dell XPS 13 2’si 1 Arada güncellendi! Tasarım değişti!

Dell XPS 13 ve XPS 15 yıllardır Windows işletim sisteminde en âlâ tecrübesi sunan dizüstü bilgisayarlardan birisi olarak kabul ediliyor. Kullanıcıların geri bildirimleri doğrultusunda dizaynın yenilenmesi aygıtları bir üst noktaya taşıdı..

Kameranın ekranın altında olması üzere fonksiyonelliği düşüren birtakım küçük yanılgıları gideren şirket, Computex 2019’da yenilenen XPS 13 2’si 1 Ortada modelini tanıtırken, birebir vakitte XPS 15 kullanıcıları için OLED ekran muştusunu verdi.

Dell XPS 13 2’si 1 Ortada, 10. kuşak Intel işlemciler ile geliyor!

Intel’in uzun müddettir beklenilen 10. kuşak Ice Lake işlemcilerinden güç alan ve yeni bir ekrana konut sahipliği yapan XPS 13 2-in-1 tıpkı vakitte yenilenmiş bir klavye ile geliyor. Eski XPS 13 2-in-1’de bulunan fansız Y-Serisi işlemcinin tersine artık Intel’in 10.nesil U serisi işlemcilerine geçiş yapıldı.

Böylece iki buçuk kat daha fazla performans kullanıcılara sunuluyor. Aygıtın ekranı ise yüzde 7’lik bir artış ile 13.4 inç seviyesine getirildi. 16:10 formatındaki bu ekran Full HD ve 4K olmak üzere iki farklı çözünürlük seçeneği ile geliyor.

Şirketin geçen yıl piyasaya sürdüğü XPS 15 2’si 1 ortada modelinde yer alan klavye bu modelde de kendine yer buldu. Ek olarak kasada metal kısımlar artırılırken, parmak izi okuyucu klavye ile tıpkı hizaya yerleştirildi. Şimdi fiyatı ve çıkış tarihi açıklanmayan yeni Dell XPS 13 2’si 1 Ortada üst düzey performansı üst düzey bir taşınabilirlik ile sunuyor.

Başa dön tuşu