En iyi Soulslike oyunları neler?

Son yıllarda hayalet temalı oyunlar bombardımanına tutulduk. Pekala en uygunu hangisi? Bu yazımızda sizin için en düzgün Soulslike oyunları kimilerini listeledik.

Son yıllardaki en tanınan oyun çeşidi hangisi diye sorsak Soulslike yanıtını alırız. Demon`s Souls, Dark Souls, ve Bloodborne üzere Fromsoftware oyunlarının büyük muvaffakiyetinin sonra birçok bağımsız geliştirici ve AA üreticisi oyunlarını Souls oyunlarından esinlenerek tasarladı. Vakitle, Souls oyun gibisi sürümleri çoğaldı ve Soulslike terimi, bu çeşit oyunları tanımlamak için türetildi. Bu çeşidin hayranları, birçok Soulslike oyunu ortasından en uygununun seçmekte zorlanıyor. sizler için en uygun Soulslike oyunlarını listeledik. Zati bu tıpta birçok oyunu oynadıysanız ve daha fazlasını arıyorsanız bu liste tam size nazaran.

İşte en güzel Soulslike oyunları

Steelrising

Serinin en yeni oyunlardan biri olan Steelrising çağdaş bir dünyaya sahip. Steelrising, hayli hoş bir oynanışa sahip olan Steampunk temalı oyunlardan biridir. 1789 yılındaki Paris’in durumunu tekrar yorumlayan bu oyun Bloodborne hayranlarının keyifle oynayabileceği bir imal.

Tunic

Eski Zelda oyunları Soulslike çeşidi ile birleştiren Tunic hoş bir görsel lisana sahip. Bu oyun epey güçlü bir yapıda ve sizi çocukluğunuza geri götürecek. Çevreyi keşfetmenin çok kıymetli olduğu bu oyunda öykü direkt anlatılmak yerine görseller aracılığıyla hissettiriliyor.

Code Vein

Anime sever misin? Anime ve Soul-like’nin birleştiren olan Code Vein, Bandai Namco tarafından geliştirildi, yayınlandı. Dark anime seviyorsanız muhakkak Code Vein’i denemelisiniz.

Remnant: From The Ashes

Soulslike oyununda ateşli silah mı kullanıyorsun? Kulağa çok farklı geliyor değil mi? Souls üzere oyunları ekseriyetle kılıç, kalkan, yaylara ve oklara ve sihire odaklanırken, Remnant: From The Ashes’da yüklü olarak ateşli silahlar. odaklanıyoruz. Remnant: From The Ashes farklı bir Soulslike tecrübesi arayanlar için. bir TPS oyunudur.

The Surge

Bilimkurgu sinemalarını anımsatan hayli karanlık bir ortama sahip olan The Surge çok âlâ bir Soulslike oyunu. Bizi neredeyse robot yapan dış iskeletimiz sayesinde harika bir güce ve sürate sahibiz. Oynanış açısından listedeki en gelişmiş oyunlardan biri olan The Surge, bilim kurgu ve Souls şeklinin birleşimi diyebileceğimiz bir versiyon.

Blasphemous

Blasphemous, bir platform oyunu piksel grafiklerle oluşturulmuş 2D bir oyun. Lisanı çok güç. Oyunun kıssası, İngilizce bilginizi sınayacak derinliğe Dedikodu, Yabanî ve karanlık dünyası büyüleyici bir vakittir.

Salt and Sanctuary

Piyasadaki en güzel ruh gibisi oyunlardan biri olan Salt and Sanctuary, çeşidin birinci ve en düzgünlerinden biri. 2D Dark Souls Salt and Sanctuary bu tipi seven herkes kesinlikle oynanmalı. gereken bir oyun.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu