Galaxy Note 10 kılıfları ortaya çıktı!

Samsung’un Ağustos ayında tanıtımını gerçekleştireceği Galaxy Note 10 hakkında her geçen gün yeni bir ayrıntı ortaya çıkıyor. Bu ayın başında sızdırılan CAD çizimleri aygıtın dizaynını gözler önüne sermişti.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan Galaxy Note 10 Pro kılıfının akabinde bu sefer her iki modelin (Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro) kılıfları ortaya çıktı. Kılıflar İngiltere merkezli bir perakendecinin internet sitesinde listelendi.

Galaxy Note 10 kılıfları sızdırılan tasarımı doğruluyor!

Daha evvelki sızıntılar ile benzeri halde Note 10 serisinde art tarafta yer alan üç kameranın dikey halde konumlandırıldığı görülüyor. Kameranın çabucak yan tarafındaki kısımda ise LED flaş ve başka sensörlere yer veriliyor.

Bunun yanı sıra Galaxy S8+ ile birlikte sunulan ve kullanıcılar tarafından hayli eleştirilen Bixby tuşunun bu aygıtlarda yer almadığı görülüyor. Daha evvelki sızıntılarda 3.5 mm kulaklık girişinin Galaxy Note 10 modelinde olmayacağı belirtiliyordu. Kılıfta uygun bir boşluk olsa da, bu mikrofon vs. için de olabilir.

O nedenle 3.5 mm kulaklık girişi yok diye kabul ediliyor.  Ekran tarafında ise rastgele bir değişiklik yok. Son birkaç haftadır ortaya çıkan ekran koruyucuların tamamında kameranın ekranın üst ortasına yerleştirileceği doğrulanıyor.

Başa dön tuşu