Essential Phone 2 yakında tanıtılabilir!

Android‘in kurucusu ve babası olarak bilinen Andy Rubin’in sahibi olduğu Essential, birinci modelini tanıtalı yaklaşık iki yıl oluyor. Güçlü özellikleri ve çentiğin ilk kez kullanılması ile dikkatleri çeken dizaynına karşın başarılı olamayan Essential Phone, şirket için de yolun sonu üzere gözükmüştü. Fakat yeni açıklamalara nazaran Essential Phone 2 yakın bir vakitte duyurulabilir!

Essential Phone 2 yakında duyurulabilir!

Essential şirketinin kurucusu Rubin, geçtiğimiz saatlerde Twitter üzerinden attığı tweet ile gündeme geldi. Şirketin yöneticisi kendisine dokuz ay önce sorulan tweeti cevaplayarak, yeni telefona dair değerli bir işaret de vermiş oldu. Kullanıcının tweetine karşılık veren Rubin, ‘Teşekkürler. Bir duyuru yapacağız, sıkı dur’ diyerek Essential şirketine yönelik olumsuz iddialara da bir son vermiş oldu.

Donanım konusunda rastgele bir bilginin bulunmadığı Essential Phone 2 ile ilgili resmi tanıtım tarihi ve fiyat bilgisi de, şu basamakta bilinmezliğini koruyor. Markanın yeni modeline ilişkin yeni gelişmeler yaşandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Siz yeni model hakkında ne düşünüyorsunuz?

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu