Galaxy A70 dünyaya 123 derece açıyla bakıyor!

Galaxy A Serisi modellerini külliyen yenileyen Samsung, bu ailenin bir üyesi olan Galaxy A70 modelini yakın vakitte ülkemizde satışa çıkardı. Sinematik ekranıyla dikkat çeken Galaxy A70 kamera özellikleri açısından da eli hayli kuvvetli olan bir model.

Galaxy A70 kamera özellikleri için ultra geniş açı desteği

Türkiye’de nisan ayında tanıtılan Galaxy A70 kamera özellikleri ile ilgili ayrıntılara baktığımızda bizi geride üçlü kamera kurulumunun karşıladığını görüyoruz. Ana kameranın desteklendiği öteki iki kamera ise özellikleriyle telefona dayanak oluyor. 32 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamerası f/1.7 diyafram bedeli sunuyor.

Galaxy A70 kamera özellikleri tarafında 123 derecelik ultra geniş açılı kamera, kullanıcının telefonuyla insan gözüyle birebir açılarda fotoğraflar çekmesine yardımcı oluyor. Bu sayede, kamera ile daha fazla imaj yakalanabiliyor. Ultra geniş açıyla çekilen fotoğraflar, telefonun Auto HDR özelliği ile güzelleştiriliyor.

123 derecelik açıya sahip ultra geniş açılı lens bilhassa gündüz çekimlerinde başarılı sonuçlar çıkarıyor. Bu lens sayesinde uzun bir yapıyı ya da geniş bir alanı tek bir kareye sığdırmak daha kolay hale geliyor.

Arka kamerasıyla 4K 30 FPS’ye kadar görüntü çekebilen telefon ile ultra geniş açılı görüntüler da çekilebiliyor.

Geniş açıdan ultra geniş açıya süratli geçebilen Galaxy A70’in bu ultra geniş açılı lensinin 8 Megapiksel çözünürlüğünde olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Infinity-U ekranlı Galaxy A70’in sağ üstte alt alta sıralanan kameralarından bir başkası ise 5 Megapiksel çözünürlüğünde derinlik sensörü olarak karşımıza çıkıyor.

Galaxy A70 kamera özellikleri ortasında ön kameraya da bakmak gerekiyor. Önde sadece 32 Megapiksel çözünürlüğünde tek kameranın bulunduğu telefon, keskin ve net selfieler çekebiliyor. Live Focus özelliğine sahip ön kamera ile de geniş açılı çekimler yapmak mümkün.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu