Galaxy Fold Game of Thrones Edition tanıtıldı

Akıllı telefonları özelleştirerek daha da lüks hale getiren Caviar, bu defa Samsung Galaxy Fold için kolları sıvadı. Galaxy Fold Game of Thrones konseptiyle donatıldı. Şimdi piyasaya çıkmayan bu telefonun, son vakitlerin en tanınan dizisinin konseptine bürünmesi hayli dikkat çekti.

Samsung Galaxy Fold Game of Thrones Edition altın ayrıntılarla dikkat çekiyor

Game of Thrones 8. sezon finaliyle birlikte seyircilere veda etti. Birçok seyirci dizinin finalinden mutlu olmasa da dizi, tarihe ismini yazdırmayı başardı. Dizi tarafında sular durulmuş üzereyken, Caviar da Galaxy Fold Game of Thrones Edition ile dikkatleri üzerine çekti.

Tasarım problemleri nedeniyle şimdi piyasaya çıkamayan Samsung Galaxy Fold, büsbütün Game of Thrones özel bir dizaynla donatıldı. Altın ayrıntılarıyla dikkat çeken telefonun fiyatı 8.200 dolar olarak belirlendi. Galaxy Fold’un olağanda etiketi fiyatının 2.000 dolar düzeyinde olduğunu düşündüğümüzde, bu fiyatın epey yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Caviar, Samsung Galaxy Fold için daha uygun fiyatlı dizaynlar da yapmış durumda. Örneğin, altın ve karbon fiber ayrıntıların olduğu bir Fold’un fiyatı 5.780 dolar, deri ve altın ayrıntılı telefonun fiyatı ise 6.180 dolar. Fakat olağan ki bunlarda Game of Thrones ayrıntısı bulunmuyor.

Galaxy Fold Game of Thrones Edition isimli telefonun üzerinde hane sembollerini ve ejderhayı görmek mümkün.

Başa dön tuşu