Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi ertelendi

Samsung yeni yazılım güncellemelerini ülkemizde kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu güncellemelerden biri de Galaxy J7 Pro‘nun alacağı Android Pie güncellemesi. Bir müddettir kullanıcılar tarafından merakla beklenen Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi son çıkan bilgilere nazaran ertelendi.

Kullanıcılar Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi için bekleyecek

Galaxy J7 Pro için 4 Haziran’da dağıtılmaya başlanan Android Pie güncellemesi kimi ülkelerde kullanılabilir hale geldi. Durum bu türlü olunca ülkemizdeki meraklı bekleyiş de arttı. Lakin, guncelmiyiz.com’da yer alan bilgiye nazaran, Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi 12 Temmuz 2019 gününe ertelendi. Daha evvel haziran ayı sonunda gelmesi beklenen güncellemenin ertelenmesi, birçok kullanıcı tarafından olumsuz karşılandı.

Ülkemizdeki Galaxy J7 Pro kullanıcılarının yeni güncelleme için yaklaşık bir 10 gün daha beklemesi gerekiyor.

İlk olarak, Android Nougat işletim sistemiyle tanıtılan telefon daha sonrasında Oreo güncellemesi almıştı. Ortadan geçen mühletin akabinde sıra Android Pie güncellemesine geldi. Şayet, her şey planlandığı üzere giderse, J7 Pro kullanıcıları Andorid Pie güncellemesine 12 Temmuz’da kavuşacak.

Gücünü 1.6 GHz suratında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemciden alan telefonda 3 GB RAM kullanılıyor. 5.5 inçlik bir ekranla gelen Galaxy J7 Pro’nun Muhteşem AMOLED ekranının 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde olduğunun da altını çizelim.

Başa dön tuşu