Galaxy Note 10 basın görselleri sızdırıldı!

Galaxy Note 10 basın görselleri, resmi olarak açıklanan lansman tarihinden sonra kullanıcıların ilgisini çekebilecek bir öbür faktör olarak gözüküyor. Muteber kaynaklar aracılığı ile sızdırılan imgelerdeki taşınabilir aygıt, 5G özelliğine sahip olacak. Pekala, görseller bize ne anlatıyor?

Galaxy Note 10 basın görselleri seçilen renkler ile dikkat çekiyor

Samsung, yeni amiral gemisini klasik bir biçimde siyah renk ile üretmek isterken, bu seçime bir ekleme daha yapmayı planlıyor. Parlak mavi ve parlak mor sedefli renk tonlarını kullanmak isteyen Güney Kore firması, kamera özellikleri ile de yüksek satış sayılarına ulaşmayı hedefliyor.

Samsung Galaxy Note 10 ve Huawei P30 Pro karşılaştırması

Daha evvel söylendiği üzere telefonun ardında üçlü bir kamera dizilimi mevcut. Buna ek olarak ince çerçeveyi, ön kamerayı ve Samsung takımından beklenildiği üzere kavisli camı açıkça görebiliyoruz. Manzaralarda gözükmeyen parmak izi sensörü, büyük ihtimal ile, ekranda dokunmatik bir formda yer alıyor. Power ve Bixby düğmesinin geleceği ne olacak şu an için bilinmiyor.

Galaxy Note 10 özellikleri için neler konuşuluyor?

Bunun dışında Samsung’un 3.5mm kulaklık jakını Note 10 ile birlikte satması, ihtimaller ortasında yer alıyor. Son olarak, Samsung Galaxy Note 10’un mevcut modeli ile birlikte ikinci ve daha büyük bir versiyonu (Note 10 Pro değil) da satışa sunulabilir. Resmi olarak duyurulan versiyonun 6.3 inçlik bir aygıt olması bekleniyor. İlgili taşınabilir telefonun daha büyük sürümü hakkında henüz resmi bir bilgi yok.

Başa dön tuşu