Galaxy Note 10 için gücünüzü yükseltin temalı video

Samsung önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği yeni Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy Note modellerini tanıtacak. Tanıtıma az bir mühlet kalmışken Samsung, Galaxy Note 10 aktifliği için yeni bir video yayınladı.

Samsung Galaxy Note 10 aktifliği için yeni görüntü yayınlandı

7 Ağustos tarihinde düzenlenecek Unpacked aktifliği, ülkemizdeki saat dilimi göz önüne alındığında 8 Ağustos 00:00 itibariyle başlayacak. Kelam konusu aktiflikte tanıtılacak olan yeni Galaxy Note 10 modelleri için Samsung Endonezya resmi hesabı yeni bir görüntü yayınladı.

‘Zorluklara veda edin ve güçlülere merhaba deyin! 8 Ağustos 2019’da bir sonraki güçlü Galaxy’e bakın.’ açıklamasıyla birlikte paylaşılan gönderi, günlük hayatta çalıştığınız pek çok farklı cihaz yerine gücü yükseltmenizi ve tek bir Galaxy ile tanışmanızı tavsiye etmekte. Tarih olarak 8 Ağustos verilmesinin nedeninin bizdeki üzere saat dilimi farkından kaynaklandığını da belirtmiş olalım.

Samsung Galaxy Note 10 ailesi ile tanışmamıza bir aydan kısa bir müddet kaldı. Pekala siz yeni modeller hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu anki bilgiler sizi heyecanlandırmayı başardı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu