Galaxy Note 10 kamerası için devrimsel yenilik

Samsung’un ağustos ayında tanıtması beklenilen yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 10 ile ilgili ortaya çıkan ayrıntılar her geçen gün çoğalıyor. Artık de ortaya çıkan bilgiler Galaxy Note 10 kamerası hakkında birtakım ipuçları veriyor. Bu ipuçlarına nazaran Galaxy Note 10, optik yakınlaştırma konusunda evvelki Galaxy telefon modellerinde biraz daha gelişmiş teknolojilere sahip olacak.

Galaxy Note 10 kamerası ile 5x optik yakınlaştırma yapılabilecek

Huawei P30 Pro modelinde ve Oppo Reno 10x modelinde karşılaştığımız 5x optik yakınlaştırma özelliği, Galaxy Note 10’da da yer alacak. Böylelikle Galaxy Note 10 modeli de P30 Pro ve Oppo Reno 10x üzere 5x optik yakınlaştırma ve 10x hibrit yakınlaştırma yapabilecek. Ortaya çıkan fotoğraflarda Galaxy Note 10 ile çekilmiş yakınlaştırma örneklerini görebilirsiniz:

Ayrıca internete düşen Galaxy Note 10 kamera sensörleri, 5mm kalınlık ile birlikte gelecek. Bu sayı, evvelki modellerin kamera sensörlerinde 6mm idi. Bu da daha az bir kamera çıkıntısına işaret ediyor.

Galaxy Note 10 hakkında ortaya çıkan kesin bilgiler şimdilik bu kadar. Ama üstün kamera özellikleriyle gelmesi planlanan Galaxy Note 10 hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor.

Başa dön tuşu