Galaxy Note 10e batarya kapasitesi belli oldu!

Geçtiğimiz Şubat ayındaki Unpacked 2019 etkinliğinde katlanabilen Galaxy Fold‘un yanı sıra dört farklı Galaxy S10 tanıtan Samsung’un birebir stratejiyi Galaxy Note 10 modelinde uygulayacağını daha evvel sizlere duyurmuştuk.

Bugüne kadar Galaxy Note serisi tek modelden (Note Edge hariç) oluştu. Bu gelenek bozularak Galaxy Note 10 ve Note 10 Pro olmak üzere iki farklı model tanıtılacak. Bu aygıtların 5G versiyonları ile toplam aygıt sayısı dört olacak.

Galaxy Note 10e batarya kapasitesi 3400 mAh olacak!

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan bir fotoğraf SM-N975 model numarasına ve 6.75 inçlik bir ekrana sahip olması beklenilen Galaxy Note 10 Pro’nun 4500 mAh kapasiteli bir bataryaya mesken sahipliği yapacağını gözler önüne sermişti.

Serinin küçük ekranlı ve daha uygun fiyatlı modeli Galaxy Note 10e’nin batarya kapasitesi ortaya çıktı. 6.28 inç büyüklüğünde bir ekranın yer alacağı Galaxy Note 10e modelinin 3400 mAh’lık bir bataryaya mesken sahipliği yapması bekleniyor.

1000 mAh’dan daha fazla olan kapasite farkını dengelemek için uygun fiyatlı Note 10’u, Full HD+ çözünürlük sunan bir ekran ile satışa sunabilir. Ağustos ayında tanıtılacak olan aygıt hakkında ayrıntıları paylaşmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu