Xiaomi bu kez traş makinesi geliştiriyor!

Xiaomi Hindistan’daki günlük hayat eserleri yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son birkaç ay içerisinde bir sırt çantası ve birkaç farklı model güneş gözlüğü tanıtan şirket, yarın yeni traş makinesi piyasaya sürecek.

Yeni Xiaomi traş makinesi piyasaya sürecek!

Web sitesinde yayınlanan yeni sayfaya nazaran Xiaomi traş makinesini yarın kullanıcılara sunacak. Fotoğraflarda eser pek ayrıntılı gözükmese de, yeni aygıtın küçük bir sakal düzeltici olduğu düşünülüyor.

Dahili batarya ile kablosuz bir dizayna sahip olan sakal düzeltici, ucunu çarçabuk değiştirebileceğiniz bir başlığa sahip. Ayrıyeten farklı başlık seçenekleriyle sakallarınızı da istediğiniz biçimde düzeltebilmenizi sağlıyor.

Şirketin bu yeni eser yelpazesi Hindistan’da kullanıcıların epeyce dikkatini çekmiş üzere görünüyor. Yeni eser yelpazesi için öncelikle Hindistan pazarını test eden şirket, bu eserleri küresel pazarda da sunmayı planlıyor.

Şirketin resmi Twitter hesabı da bugün erken saatlerde, şirketin yarın yeni bakım eserlerini piyasaya süreceğini doğruladı. Gri kaplamalı cihaz büyük ölçüde silindirik bir gövdeye sahip yeni traş makinesi de şirketin eser geliştirme konusundaki vizyonunu da ortaya koyuyor üzere gözüküyor.

Cihazın fiyatı konusunda şimdi net bir bilgi bulunmasa da Hindistan pazarına nazaran uygun bir fiyatla çıkması da beklenenler ortasında. Ayrıyeten pazar analistleri de Çinli şirketin bu eser yelpazesini genişletme atağı ile şirket bedelini artıracağını düşünüyor. Pekala siz Xiaomi‘nin eser yelpazesini genişletme atılımını nasıl buluyorsunuz?

Başa dön tuşu