Galaxy S10 beklenen güncellemeye kavuştu

Samsung, merak edilen Galaxy S10 Gece Modu geliştirmelerini ve genel manada kamera yeteneklerini artıracak olan en son yazılım güncellemesini yayınladı.

Galaxy S10 Gece Modu özelliği geliştirildi

Samsung, en son yazılım güncellemesiyle Galaxy S10 kamera özelliklerini artırıyor. İsviçre’deki kullanıcılar, kameranın Gece modundaki büyük güzelleştirmelerle bir arada yeni Live Focus seçeneklerinin yanı sıra en son Mayıs güvenlik yamasını alan birinci telefon oldu.

Piyasaya sürüldüğünde, S10 modellerinde öteki amiral gemilerinin Gece modlarına kıyasla hayli düşük performans gösteren Parlak Gece modu vardı. Samsung, daha güzel ses ve daha uygun deklanşör suratları için Gece modunu daha uygun fotoğrafların ortaya çıkması için geliştirdi. Ayrıyeten ultra geniş f/2.2 diyafram açıklığına sahip kamera da Gece modunda kullanılabilecek.

Bir diğer büyük yenilik, Live Focus fotoğrafları için S10 ve S10 + üzerindeki telefoto lensin kullanılması oldu. Artık daha uygun art plan bulanıklığı için nesnelerinize daha da yakınlaşabileceksiniz. Yeni özellikler İsviçre’deki S10 sahipleri için yayınlanmış durumda lakin ABD’deki kullanıcılara şimdi ulaşmadı.

Mayıs güvenlik güncellemesi ile kamera güncellemesinin ülkemize ne vakit geleceği konusunda şimdi bir gelişme bulunmuyor.

Başa dön tuşu