Galaxy S10 kamera güncellemesi ile daha marifetli!

Samsung amiral gemisi modelleri Galaxy S10 serisi, yazılım güncellemeleri ile birlikte her geçen gün daha yetenekli bir hale geliyor. Şimdiki yazılım güncellemesi ile Galaxy S10 serisinin kamerasında önemli yenilikler getiriyor. Galaxy S10 kamera güncellemesi ile birlikte daha yetenekli bir telefon haline geliyor.

Galaxy S10 kamera güncellemesi telefoto lensini geliştiriyor

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerine gelen kamera güncellemesi, telefonlarda olmayan bir özelliği getiriyor. Bu özellik sayesin Samsung’un üst seviye akıllı telefon modelleri, telefoto lensi ile de art tarafı bulanıklaştırılmış fotoğraflar çekebilecek. Live Bokeh ismi verilen bu bulanıklaştırma sürecinin yapılması evvelce sırf ana kameralarında mümkün oluyordu. Artık telefoto kamerasında da kullanılabilir olacak.

Samsung yayınladığı güncellemeler ile hayli dikkat çeken üreticilerden biri haline gelmeye başladı. Artık nizamlı olarak telefonların kamerasında ya da öteki donanımlarında yazılımsal olarak geliştiriyor. Bu da Samsung telefonları her geçen gün daha başarılı hale getirebiliyor.

Bu son güncellemenin Türkiye için ne vakit yayınlanacağı hakkında şimdi bir bilgi bulunmuyor. Fakat yakın vakitte Türkiye’deki S10 ve S10 Plus kullanıcılarına sunulması beklentiler ortasında yer alıyor.

Başa dön tuşu